Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
niezwykłe relacje

Katarzyna Skrzynecka przeszła prawdziwe piekło. Przez uczucie do zagranicznego muzyka trafiła do szpitala

Zawód miłosny omal nie pociągnął jej na dno...

Marcjanna Maryszewska 24 czerwca 2023 15:05
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka ma za sobą krętą drogę do szczęścia. Choć dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo z Marcinem Łopuckim — a równocześnie ojcem swojej córki Alikii — bywało jej naprawdę trudno. Artystka ma za sobą burzliwy związek z zagranicznym gwiazdorem, o którym swego czasu rozpisywała się kolorowa prasa. Zawód miłosny, jaki wówczas przeszła, jest nie do opisania...

Katarzyna Skrzynecka — życie prywatne

W celebryckim świecie czuje się jak ryba w wodzie. Katarzyna Skrzynecka to jedna z najbardziej znanych i wszechstronnie utalentowanych gwiazd — spełnia się jako aktorka, piosenkarka, a do czasu również jako jury na planie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W tym całym natłoku pracy znajduje też czas na rodzinę. Od 2009 roku jest żoną Marcina Łopuckiego. Małżonkowie doczekali się narodzin córeczki Alikii, która jest ich oczkiem w głowie i najjaśniejszą gwiazdą. 

CZYTAJ TAKŻE: Ona kocha towarzystwo, on woli odpoczywać w domu. Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski od niemal 5 lat są małżeństwem

Wszystko wskazuje na to, że Kasi Skrzyneckiej udało się zatem z powodzeniem poukładać zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne. Nie zawsze jednak tak było. W 2000 roku przeżyła koszmar, który omal nie pociągnął jej na dno... Minęło sporo czasu, nim artystka w pełni doszła do siebie i pogodziła się ze złamanym sercem.

Katarzyna Skrzynecka przeżyła piekło. Przez byłego partnera trafiła do szpitala

Z Marcinem Łopuckim od lat tworzy udany związek, wolny od skaz i nieporozumień. Na co dzień udowadniają, że świata poza sobą nie widzą, i nie ma mocy, która mogłaby ich rozdzielić. Aktorce po latach poszukiwań i miłosnych zawodów w końcu udało się znaleźć prawdziwe szczęście — w przeszłości była żoną komendanta policji, Zbigniewa Urbańskiego, lecz małżeństwo z funkcjonariuszem nie było jej pisane. Podobnie jak relacja z piosenkarzem algierskiego pochodzenia, Feridem Lakhdarem. Poznali się, zanim gwiazda związała się z pierwszym mężem. Miał być huczny ślub i wesele, lecz skończyło się... w szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE: Dla niego zakończyła wieloletni związek. Pierwsza i jedyna żona Jarosława Kreta po trzech latach wróciła do byłego

Ich historia brzmiała jak gotowy scenariusz na film. Para miała poznać się w pociągu, z którego wysiedli razem — na stacji zupełnie innej niż ta, jaką każde z nich miało w planach. Związek gwiazdy i jej siedem lat młodszego partnera wzbudził ogromną sensację w 2000 roku. Para szybko zamieszkała razem, chętnie pozowała do zdjęć, nie szczędząc sobie czułości. I zdawać by się wówczas mogło, że jest to miłość już na zawsze... Lecz pewnego niepodziewanego dnia Ferid opuścił ich wspólne lokum, pozostawiając zrozpaczoną Kasię Skrzynecką i wspomnienia daleko w tyle.

Katarzyna Skrzynecka, Ferid Lakhdar, 9.04.2001

Fot. Mikulski/AKPA

Twoje Imperium donosiło wówczas, że aktorka bardzo przeżyła rozstanie. Rozstanie z ukochanym dobiło ją w zupełności. W konsekwencji trafiła do szpitala, gdzie długo odchorowywała złamane serce. "Wylansował się na Kasi, a gdy przestała mu być potrzebna, odszedł. Skrzynecka była zdruzgotana. Nie mogła spać ani jeść. Wyczerpana, wylądowała w szpitalu. Miała anemię. Całymi miesiącami dochodziła do siebie" — czytaliśmy na łamach tabloidu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Pomyślała, że jest gejem z Londynu. On zostawił dla niej żonę. Kazimiera Szczuka i Robert Kowalski o swojej miłości powiedzieli tylko raz

Jakiś czas po dramatycznym rozstaniu poznała swojego pierwszego męża, lecz to dopiero drugie małżeństwo okazało się tym, na które czekała cierpliwie całe swoje życie.  

Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.