James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Daniel Craig po raz ostatni wcieli się w rolę Jamesa Bonda. Wiemy, kto go zastąpi!

Media nie mają wątpliwości. Dobry wybór?

Ksenia Krasko 22 września 2020 07:54
James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe

W jednej z ankiet, przeprowadzonej przez RadioTimes, fani filmów o agencie 007 wybierali najlepszego Jamesa Bonda w historii. Zdecydowanym faworytem został Sean Connery, ale na podium znaleźli się także Pierce Brosnan (na trzecim miejscu) oraz Daniel Craig (na drugim), który po raz ostatni wcieli się w postać agenta w filmie No Time to Die (Nie czas umierać), który ma mieć premierę w listopadzie. Teraz stało się jasne, kto prawdopodobnie zastąpi Craiga w tej roli.

Ostatni Bond Daniela Craiga. Kto będzie jego następcą?

Daniel Craig zagrał w pięciu filmach o Bondzie i sam zapowiedział, że to już koniec. Wcześniej rolę słynnego agenta grali także Sean Connery, Pierce Brosnan, Roger Moore, George Lazenby i Timothy Dalton. Craig spodobał się wielbicielom 007, a Casino Royale uznany jest za jeden z lepszych filmów z serii.

Jak donoszą portale The Mirror i The Vulcan Reporter, kolejnym aktorem, który sprawdzi się w roli Jamesa Bonda jest Tom Hardy. Producenci planowali ogłosić zmiany w listopadzie zeszłego roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa datę przeniesiono na koniec 2020, lub początek 2021 roku.

Tom Hardy zagrał w kilku hitowych produkcjach, jak Mad Max: Na drodze gniewu, Venom, Incepcja czy tegoroczny Al Capone. W 2016 zdobył nominację do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za postać Johna Fitzgeralda w filmie Zjawa, w którym zagrał u boku Leonardo DiCaprio.

Sądząc po komentarzach w sieci, fani agenta 007 są niezwykle ciekawi Toma Hardy’ego w roli Bonda. Podoba Wam się ten wybór? 

Tom Hardy, Bond, James Bond
Fot. Getty Images

Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.