Natalia LEsz 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News
o tym jest głośno

Co dziś robi Natalia Lesz? Aktorka pojawiła się na premierze Nie czas umierać

Wielki powrót Natalii Lesz do świata kultury!

Gabriela Czernecka 30 września 2021 08:58
Natalia LEsz 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piękna, niezwykle utalentowana, piekielnie zdolna. Natalia Lesz była u szczytu popularności. Wydawała genialne utwory, grała w popularnym serialu i… nagle zniknęła. Właśnie pojawiła się na polskiej premierze kolejnej części przygód Agenta 007. Jak wygląda i co dziś robi Natalia Lesz?

Kariera Natalii Lesz

Natalia Lesz jeszcze zanim rozpoczęła karierę w Polsce, próbowała swoich sił na zagranicznym rynku. W 2007 roku wydała swój debiutancki utwór w Stanach Zjednoczonych, a kawałek szybko został dobrze przyjęty przez krytyków. Zajął nawet miejsce w rankingu najlepszych tanecznych utworów Billboardu. Rok później powróciła do Polski, by tu spróbować swoich sił. Była supportem przed koncertami Celine Dion.

 Jej kawałki również tutaj zaczynały odnosić sukces, ale Natalia Lesz zyskała w kraju popularność ża sprawą roli w serialu Tancerze, którą szybko podbiła serca polskiej publiczności. Przez lata grała w najpopularniejszych polskich serialach, min. Hotel 52, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe czy rodzinka.pl.  Chwilę później… zniknęła ze świata mediów, a wielu zastanawiało się, skąd taka decyzja i czy aktorka planuje powrót na scenę.  

Natalia Lesz
Fot. TRICOLORS/East News

Zobacz: „Odeszłam, żeby ratować życie”. Natalia Lesz przeżyła koszmar w szkole baletowej…

Dopiero po jakimś czasie na jaw wyszło, że Natalia Lesz została mamą. Dla aktorki i wokalistki było to spełnieniem marzeń. Postanowiła w pełni poświęcić się macierzyństwu, z dala od mediów i prasy. Na kilka lat wycofała się więc z show-biznesu, by spędzać więcej czasu z córeczką. To jednak nie znaczy, że całkowicie porzuciła świat kultury. 

Co dziś robi Natalia Lesz?

„Na to, że się trochę wycofałam, nałożyło się kilka rzeczy. Miałam szansę przemyśleć wiele spraw, wyciszyć się, ale też przypomnieć sobie, jakie są moje priorytety i na czym mi najbardziej zależy. […] Ukończyłam akademię przede wszystkim dlatego, że marzy mi się doktorat i chciałabym zacząć nad nim pracować, ale moją muzykę będzie też można usłyszeć niedługo w projekcie filmowym”, wyznała jakiś czas temu w programie Dzień Dobry TVN.

Natalia Lesz wciąż śpiewa - niedawno można było ją zobaczyć podczas koncertów twórczości Agnieszki Osieckiej. Wróciła też do grania - miała okazję wystąpić w serialu Korona Królów, a widzowie mają także okazję podziwiać ja w serialu Gabinet numer 5 w TV4. Aktorka zagra także w filmie o Edwardzie Gierku i będzie to jej powrót na wielki ekran. Gwiazdę można też podejrzeć na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoimi najnowszymi projektami.

Wczorajszego wieczoru Natalia Lesz pojawiła się także na polskiej premierze kolejnej części przygód Jamesa Bonda Nie czas umierać. Gwiazda postawiła na minimalistyczny look - ciemną marynarkę, białą koszulkę i spodnie w prążki. Wyglądała elegancko, ale na luzie. Zobaczcie, jak się prezentowała!  

Natalia Lesz
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Natalia Lesz
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Natalia Lesz
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.