Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Zjawiskowy manicure Barbary Kurdej-Szatan będzie hitem wiosny i lata 2021!

Podobny znajdziecie też na Instagramie!

Marta Cieplak 7 kwietnia 2021 11:30
Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan odkąd została mamą po raz drugi, zdecydowanie stawia na naturalność. Mało się maluje, choć co jakiś czas decyduje się na make-up, bo jak sama mówi, to świetnie poprawia jej humor. Jak widać teraz przyszła pora na dodanie sobie energii, bo aktorka zaprezentowała bardzo ciekawy, wielokolorowy manicure! Naszym zdaniem stanie się hitem wiosny 2021!

Manicure Barbary Kurdej-Szatan to hit wiosny 2021

Aktorka nie zdecydowała się co prawda ani na modne wiosną motywy kwiatowe ani na neony, które też wracają do łask. Jej serce skradł manicure w stonowanych kolorach, ale wzorowany na motywie gradientu i #skittlesmanicure. Każdy paznokieć został pomalowany na inny kolor, ale z podobnej palety. Dzięki temu całość wygląda bardzo elegancko, a nie krzykliwie.

Barbara Kurdej-Szatan ostro odpowiada na krytykę zdjęcia z wakacji!

Naszym zdaniem taki manicure idealnie będzie pasował do supermodnych białych i beżowych, lnianych ubrań, które już niedługo zawitają do naszych szaf!

Barbara Burdej-Szatan pokazała się w kostiumie kąpielowym zaledwie trzy miesiące po porodzie.

Barbara-Kurdej-Szatan udowadnia też, że wcale nie trzeba mieć długich paznokci, by lakier prezentował się efektownie! Podobny trik kolorystyczny można zastosować także w wersji french manicure - wtedy końcówki malujemy na różne odcienie!

Szukasz inspiracji na podobny manicure? Zobacz nasze propozycje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tabby (@feral_flash_nails)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.