Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Zjawiskowy manicure Barbary Kurdej-Szatan będzie hitem wiosny i lata 2021!

Podobny znajdziecie też na Instagramie!

Marta Cieplak 7 kwietnia 2021 11:30
Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan odkąd została mamą po raz drugi, zdecydowanie stawia na naturalność. Mało się maluje, choć co jakiś czas decyduje się na make-up, bo jak sama mówi, to świetnie poprawia jej humor. Jak widać teraz przyszła pora na dodanie sobie energii, bo aktorka zaprezentowała bardzo ciekawy, wielokolorowy manicure! Naszym zdaniem stanie się hitem wiosny 2021!

Manicure Barbary Kurdej-Szatan to hit wiosny 2021

Aktorka nie zdecydowała się co prawda ani na modne wiosną motywy kwiatowe ani na neony, które też wracają do łask. Jej serce skradł manicure w stonowanych kolorach, ale wzorowany na motywie gradientu i #skittlesmanicure. Każdy paznokieć został pomalowany na inny kolor, ale z podobnej palety. Dzięki temu całość wygląda bardzo elegancko, a nie krzykliwie.

Barbara Kurdej-Szatan ostro odpowiada na krytykę zdjęcia z wakacji!

Naszym zdaniem taki manicure idealnie będzie pasował do supermodnych białych i beżowych, lnianych ubrań, które już niedługo zawitają do naszych szaf!

Barbara Burdej-Szatan pokazała się w kostiumie kąpielowym zaledwie trzy miesiące po porodzie.

Barbara-Kurdej-Szatan udowadnia też, że wcale nie trzeba mieć długich paznokci, by lakier prezentował się efektownie! Podobny trik kolorystyczny można zastosować także w wersji french manicure - wtedy końcówki malujemy na różne odcienie!

Szukasz inspiracji na podobny manicure? Zobacz nasze propozycje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tabby (@feral_flash_nails)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…