manicure-na-zareczyny
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Spodziewasz się oświadczyn w święta?

Oto, na jaki manicure powinnaś się zdecydować!

Redakcja VIVA! 22 grudnia 2020 19:30
manicure-na-zareczyny
Fot. adobe.stock.com

Święta to idealny czas na zaręczyny! Czy może być coś bardziej romantycznego od tej niezwykłej atmosfery? Dlatego właśnie w grudniu – podczas Bożego Narodzenia i sylwestra, tak wiele par mówi sobie „tak”. Jeśli i Ty spodziewasz się oświadczyn w ciągu najbliższych dni, koniecznie postaw na klasyczny manicure. 

Jaki manicure wybrać na oświadczyny?

Wskazówką może być Ariana Grande, która zaręczyła się tuż przed tegorocznymi świętami. Piosenkarka pochwaliła się pięknym pierścionkiem na Instagramie i przy okazji pokazała swój french manicure. U piosenkarki co prawda nie był on typowy, ale wymalowany w trójkąt, jednak jego klasyczna wersja to najbezpieczniejsze rozwiązanie – eleganckie i ponadczasowe. W końcu zdjęcia z tego dnia będziesz oglądać po latach i pokazywać je swoim dzieciom oraz wnukom. Na pewno nie chciałabyś na nim widzieć wtedy nietypowych wzorów ani kolorów!

arana-grande-sie-zareczyla
Fot. Instagram Ariany Grande

Jeśli wolisz standardowy french, poniżej znajdziesz kilka przykładów.

Kwadratowy:

Migdałowy z elementem świątecznym w formie śnieżynki:

Cieniutki, wręcz minimalistyczny:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kamila Belta (@camillebelta)

Jak widzisz, wariantów frencha, jego długości, grubości i kształtu linii jest tak wiele, że na pewno znajdziesz wariant idealny dla siebie. A jeśli uwielbiasz połyskujące elementy, możesz biały lakier zamienić na złoto lub srebro. Ale niech linia nimi namalowana będzie cienka – wtedy całość będzie wyglądała skromnie. W końcu to nie manicure, ale pierścionek będą najważniejsze!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HVWNAILS (@hvwnails)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.