Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Victoria Beckham zdradziła sekret swojej idealnej fryzury!

Gwiazda do włosów używa kosmetyku za mniej niż 25 zł!

Aleksandra Frankowska 5 lipca 2021 16:27
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Victoria Beckham pod wieloma względami uważana jest za ikonę stylu na całym świecie. Żona jednego z najlepszych piłkarzy świata, Davida Beckhama, mimo iż urodziła 4 dzieci, zawsze wygląda doskonale, a figury pozazdrościć mogą jej nawet nastolatki. Wczoraj małżeństwo świętowało już 22. rocznicę ślubu. Była gwiazda SpiceGirls słynie z nienagannie ułożonej fryzury, a jej fani wciąż zastanawiali się, jak ona to robi. W końcu jej fryzury zdradził, jakiemu kosmetykowi Posh zawdzięcza tak niesamowity efekt uniesionych włosów! Będziecie w szoku!

Czytaj też: Córka Victorii Beckham została modelką. Harper Beckham podbije branżę mody?

Ulubiony kosmetyk do włosów Victorii Beckham

Victoria Beckham dawno już odcięła się od muzyki, a skupiła na projektowaniu. Kobiety na całym świecie podziwiają jej styl, a także fryzurę. Chociaż Victoria ma dość cienkie włosy, zawsze ułożone są w taki sposób, jakby było ich bardzo dużo. Tym razem jej fryzjer uchylił rąbka tajemnicy i powiedział, jaki kosmetyk pozwala uzyskać taką objętość!

Zobacz też: Victoria Beckham nie uważa się za ładną kobietę?!

Chociaż zazwyczaj nigdy nie zdradzam sekretów doskonałego wyglądu włosów moich klientów. To jedno mogę wyznać. Jedynym gwarantowanym niedrogim produktem, który znajdziesz w mojej torbie… i na włosach moich klientów, jest lakier do włosów Elnett. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zmieniać stylizację włosów w ciągu dnia – mówi Jason Collier.

Okazuje się, że wszystko to efekt lakieru do włosów od L’Oreal – Elnett. W Polsce można kupić go za niecałe 25 zł! Jesteście w szoku? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.