/corka-victorii-beckham-zostala-modelka-harper-beckham
Fot. Instagram @victoriabeckham
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Victorii Beckham została modelką. Harper Beckham podbije branżę mody?

9-letnia dziewczynka wystąpiła w modowej kampanii

Paulina Filipowicz 23 września 2020 15:29
/corka-victorii-beckham-zostala-modelka-harper-beckham
Fot. Instagram @victoriabeckham

Victoria i David Beckham, jedna z najsłynniejszych par na świecie, może pochwalić się piękną rodziną. Są razem ponad dwadzieścia lat, mają czwórkę dzieci i na każdym kroku udowadniają, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Dziś Beckhamowie mają powód do świętowania kolejnych sukcesów - ich najmłodsza córka wystąpiła w modowej kampanii! Czy Harper Beckham podbiję świat modelingu?

Córka Victorii Beckham została modelką. Harper Beckham podbiję branżę mody?

Beckhamowie od dawna są uważani przez Brytyjczyków za „drugą royal family”. Stawiają ich za wzór do naśladowania. Rodzina za pośrednictwem Instagrama uchyla rąbka tajemnicy swojego codziennego życia, prezentując fotografie z ważnych wydarzeń czy intymne zdjęcia ze wspólnych kolacji. Victoria i David Beckham chętnie pozują z synami: 21-letnim Brooklynem, 18-letnim Romeo oraz 15-letnim Cruz'em, a także 9-letnią córeczką Harper. Najmłodsza pociecha Beckhamów, choć nie posiada jeszcze Instagrama, już wkracza do branży mody i świata show-biznesu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me and my favourite little lady 💕 kisses #HarperSeven xx

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Harper Beckham mimo swojego młodego wieku, już stawia pierwsze kroki w modelingu! Dziewczynka wystąpiła w najnowszej kampanii marki swojej mamy. 9-latka zaprezentowała piękną fioletową kreację w drobne kwiatki oraz maseczkę w ten sam wzór. Na prezentacji nowej kolekcji Victorii nie zabrakło pozostałych członków rodziny Beckhamów, jednak to zdecydowanie Harper była gwiazdą tego wieczoru.

Nie wszystkim fanom Victorii podoba się fakt, iż 9-latka tak szybko wkracza do branży. Pod postami na Instagramie pojawiły się komentarze, iż Harper powinna cieszyć się dzieciństwem, zamiast nosić ubrania dla dorosłych. Mimo, iż najmłodsza z klanu Beckhamów prezentuje się zjawiskowo, trzeba przyznać, że jeszcze przyjdzie dla niej czas na karierę i modeling. Choć, jak można przypuszczać, w rodzinie Beckhamów wszystko jest już zaplanowane...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kisses from posh and baby posh ✌🏼💕💕

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.