Uroda 2023: wężowe paznokcie Emily Ratajkowski
Fot. Gotham/GC Images
trendy modowe

Wężowe paznokcie Emily Ratajkowski to najgorętsza inspiracja na Jesień 2023!

Czy to zapowiedź zbliżających się trendów na nadchodzący sezon?

Wiktoria Oskroba 9 sierpnia 2023 14:30
Uroda 2023: wężowe paznokcie Emily Ratajkowski
Fot. Gotham/GC Images

Emily Ratajkowski to aktualnie jedna z największych trendsetterek na świecie. Często widywana jest na ulicach Nowego Jorku, a niemal każda z jej stylizacji to inspiracja dla łowczyń modowych nowinek. Kilka tygodni temu fryzura znanej modelki i twórczyni marki modowej "Inamorata" została poddana metamorfozie. Jednak oprócz tego, że zmieniła kolor włosów, ostatnio furorę zrobiły także niezwykłe paznokcie, które doskonale dopełniają jej nowy wygląd. Czy @emrata właśnie zapowiada nam, co będzie hot tej jesieni?

ZOBACZ TAKŻE: Fryzura hush cut będzie hitem nadchodzącej jesieni 2023

Uroda 2023: Emily Ratajkowski wyznacza nowe trendy na jesień 2023?

Emily Ratajkowski wskazuje nie tylko kierunki modowe, za którymi chętnie podążają fanki, śledzące ją w mediach społecznościowych, ale także regularnie serwuje garść gorących inspiracji dla naszej urody. Jedną z ostatnich była zmiana koloru włosów, która odświeżyła jej wizerunek. Modelka postanowiła zastąpić stonowany brąz rudym, o cynamonowym odcieniu. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza dodała jej młodzieńczego vibe'u i nieco zadziornego charakteru. 

Nowy manicure Emily Ratajkowski wyznacza nowy, jesienny kierunek?

To jednak nie wszystko. Emily Ratajkowski zdecydowała się pójść dalej tropem bardziej ognistego look'u i doskonale uzupełniła go wyrazistym manicurem. I nie ma on nic wspólnego z ostatnimi trendami, które śledziłyśmy na TikToku. Ciężko nadać mu jednoznaczne określenie, bo każdy paznokieć jest pomalowany inaczej. Na szczęście sama Emily Ratajkowski przychodzi z pomocą, określając swój manicure jako "jeżynowo-krowio-wężowy". Skomplikowane? Nie dla Emily, która zdaje się zapowiadać nam jesienne trendy tego sezonu. Jej manicure łączy jednak kolorystyka. To gra czerwieni, czerni i mlecznej bieli. Nie brakuje na nich efektów "ombre", a także wzoru skóry węża. Zdecydujecie się na gorący jesienny look inspirowany Emily Ratajkowski?  

Uroda 2023: wężowe paznokcie Emily Ratajkowski
Fot. Gotham/GC Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.