EN_01302458_0003, Meghan Markle
Fot. Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Ze świata urody

Ulubiony tusz Meghan Markle kupisz teraz na przecenie!

Kosztuje naprawdę niewiele!

Marta Cieplak 29 lipca 2021 12:30
EN_01302458_0003, Meghan Markle
Fot. Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle zawsze miała słabość do popularnych kosmetyków, co nie zmieniło się nawet po ślubie z księciem Harrym. Od lat jest wierna balsamowi do ciała z koenzymem Q10 od Nivea, kosmetykom do opalania tej samej marki, a także tuszowi do rzęs od Maybelline New York. Meghan jest bowiem przekonana, że jeśli produkt jest dobry, wcale nie trzeba za niego dużo płacić. A teraz jej ulubiona maskara jest na wyprzedaży, więc kupisz ją za naprawdę małe pieniądze!

Ulubiony tusz Meghan Markle na wyprzedaży

O tym, że tuszu Lash Sensational Mascara używa Meghan Markle mówiło się już wtedy, gdy Meghan była gwiazdą serialu W garniturach. I jak się okazuje, jest mu wierna do dzisiaj. Co ciekawe, gdy te informacje podała była makijażystka gwiazdy, Lydia Sellers, natychmiast zadziałał tzw. „efekt Meghan” i tusz natychmiast stał się najlepiej sprzedającym się tuszem w Wielkiej Brytanii. 

Dlaczego Meghan Markle tak go uwielbia? Bo nie tylko nadaje rzęsom głęboki, ciemny kolor, ale także doskonale pogrubia włoski nadając efekt sztucznych rzęs.

Maybelline tusz Lasha Sensational ulubiony Meghan Markle
Fot. materiały prasowe

W tej chwili tusz Lash Sensation można kupić w naprawdę promocyjnej cenie! Na przykład w Drogeriach Natura został przeceniony z 41,49 zł na 19,39 zł. 

Tym bardziej jeśli jeszcze go nie próbowałaś, masz ku temu doskonałą okazję!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.