EN_01302458_0003, Meghan Markle
Fot. Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Ze świata urody

Ulubiony tusz Meghan Markle kupisz teraz na przecenie!

Kosztuje naprawdę niewiele!

Marta Cieplak 29 lipca 2021 12:30
EN_01302458_0003, Meghan Markle
Fot. Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle zawsze miała słabość do popularnych kosmetyków, co nie zmieniło się nawet po ślubie z księciem Harrym. Od lat jest wierna balsamowi do ciała z koenzymem Q10 od Nivea, kosmetykom do opalania tej samej marki, a także tuszowi do rzęs od Maybelline New York. Meghan jest bowiem przekonana, że jeśli produkt jest dobry, wcale nie trzeba za niego dużo płacić. A teraz jej ulubiona maskara jest na wyprzedaży, więc kupisz ją za naprawdę małe pieniądze!

Ulubiony tusz Meghan Markle na wyprzedaży

O tym, że tuszu Lash Sensational Mascara używa Meghan Markle mówiło się już wtedy, gdy Meghan była gwiazdą serialu W garniturach. I jak się okazuje, jest mu wierna do dzisiaj. Co ciekawe, gdy te informacje podała była makijażystka gwiazdy, Lydia Sellers, natychmiast zadziałał tzw. „efekt Meghan” i tusz natychmiast stał się najlepiej sprzedającym się tuszem w Wielkiej Brytanii. 

Dlaczego Meghan Markle tak go uwielbia? Bo nie tylko nadaje rzęsom głęboki, ciemny kolor, ale także doskonale pogrubia włoski nadając efekt sztucznych rzęs.

Maybelline tusz Lasha Sensational ulubiony Meghan Markle
Fot. materiały prasowe

W tej chwili tusz Lash Sensation można kupić w naprawdę promocyjnej cenie! Na przykład w Drogeriach Natura został przeceniony z 41,49 zł na 19,39 zł. 

Tym bardziej jeśli jeszcze go nie próbowałaś, masz ku temu doskonałą okazję!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.