Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Kosmetyczka Meghan Markle zdradza sekret jej idealnej cery! 

Sarah Chapman radzi jak oczyszczać skórę

Aleksandra Charzewska 13 lipca 2018 15:29
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harrego stała się ikoną piękna wielu kobiet na całym świecie, które nieustannie poszukują sekretu jej urody. Jeden z nich wyjawiła jej kosmetyczka! Sarah Chapman, założycielka lini kosmetyków Skinesis współpracuje z Meghan od dawna. Jak się okazało, pielęgnacyjną rutynę księżnej można wykonać w domu w mniej niż 10 minut!

Jak dba o skórę księżna Sussex? 

Chapman wyjawiła jakim sposobem księżna oczyszcza pory i pozbywa się wszelkich niechcianych zmian pojawiających się na jej twarzy. Kosmetyczka przypomina, że każda pielęgnacja twarzy powinna zawsze zaczynać się od czystych rąk, umytych bezpośrednio przed rozpoczęciem rutyny. Następnym krokiem jest otworzenie porów – wystarczy gorąca kąpiel lub prysznic. Kolejnym etapem w pielęgnacji Meghan jest oczyszczenie twarzy balsamem myjącym, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, w których pojawiły się zmiany. Jako ostatnią, księżna robi bardzo kontrowersyjną rzecz! Wyciska zaskórniki przy pomocy wacików kosmetycznych! 

Wielu dermatologów uważa, że niechcianych zaskórników nie można wyciskać, wręcz nie powinno się ich nawet dotykać! Czyżby Sarah Chapman łamiąc konwenanse odkryła sekret pięknej skóry? Patrząc na Meghan Markle nie mamy wątpliwości!  

 

Meghan Markle
Fot. East News
Uśmiechnieta Megna Markle
Fot. Instagram@meghan_markle; materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.