Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Kosmetyczka Meghan Markle zdradza sekret jej idealnej cery! 

Sarah Chapman radzi jak oczyszczać skórę

Aleksandra Charzewska 13 lipca 2018 15:29
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harrego stała się ikoną piękna wielu kobiet na całym świecie, które nieustannie poszukują sekretu jej urody. Jeden z nich wyjawiła jej kosmetyczka! Sarah Chapman, założycielka lini kosmetyków Skinesis współpracuje z Meghan od dawna. Jak się okazało, pielęgnacyjną rutynę księżnej można wykonać w domu w mniej niż 10 minut!

Jak dba o skórę księżna Sussex? 

Chapman wyjawiła jakim sposobem księżna oczyszcza pory i pozbywa się wszelkich niechcianych zmian pojawiających się na jej twarzy. Kosmetyczka przypomina, że każda pielęgnacja twarzy powinna zawsze zaczynać się od czystych rąk, umytych bezpośrednio przed rozpoczęciem rutyny. Następnym krokiem jest otworzenie porów – wystarczy gorąca kąpiel lub prysznic. Kolejnym etapem w pielęgnacji Meghan jest oczyszczenie twarzy balsamem myjącym, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, w których pojawiły się zmiany. Jako ostatnią, księżna robi bardzo kontrowersyjną rzecz! Wyciska zaskórniki przy pomocy wacików kosmetycznych! 

Wielu dermatologów uważa, że niechcianych zaskórników nie można wyciskać, wręcz nie powinno się ich nawet dotykać! Czyżby Sarah Chapman łamiąc konwenanse odkryła sekret pięknej skóry? Patrząc na Meghan Markle nie mamy wątpliwości!  

 

Meghan Markle
Fot. East News
Uśmiechnieta Megna Markle
Fot. Instagram@meghan_markle; materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.