Salma Hayek
Fot. Gisela Schober/Getty Images
Ze świata urody

Salma Hayek zdradziła sekret swojej nieskazitelnej urody w wieku 55 lat!

Aktorka wciąż wygląda zniewalająco!

Aleksandra Frankowska 7 września 2021 12:27
Salma Hayek
Fot. Gisela Schober/Getty Images

Salma Hayek od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Gwiazda, która skończyła już 55 lat, wciąż zachwyca młodym wyglądem. Na próżno doszukiwać się u niej zmarszczek i oznak starości. Wygląda zniewalająco, zachwycają również figurą. Aktorka zdradziła, w jaki sposób od lat dba o swoją pielęgnację, której zawdzięcza młody i świeży wygląd.

Czytaj też: 54-letnia Salma Hayek pokazała nagie zdjęcie... w ciąży!

Salma Hayek zdradziła sekret swojej codziennej pielęgnacji

Salma Hayek to prawdziwa ikona kina, ale również stylu i urody. Aktorka mimo 55 lat, wciąż wygląda doskonale. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood.

Okazuje się, że o swoją skórę dba przede wszystkim w naturalny sposób, a jednym z trików, który stosuje jest sprawdzony sposób jej babci. W młodości aktorka zmagała się z uciążliwym trądzikiem, który bardzo szpecił jej twarz.

Zobacz również: 53-letnia Salma Hayek w bikini zachwyca perfekcyjną sylwetką!

Nigdy nie myję skóry rano. Moja babcia nauczyła mnie, że w nocy twoja skóra uzupełnia wszystko, co straciła w ciągu dnia. Poza tym, jeśli bardzo dobrze oczyszczam ją na noc, dlaczego miałaby być brudna, kiedy się budzę - wyznała w rozmowie z "The New York Times".

Dodatkowo Salma regularnie korzysta ze swoich ulubionych kosmetyków i naturalnych olejów, które pozwalają jej zachować piękną i promienną skórę. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.