Salma Hayek
Fot. Gisela Schober/Getty Images
Ze świata urody

Salma Hayek zdradziła sekret swojej nieskazitelnej urody w wieku 55 lat!

Aktorka wciąż wygląda zniewalająco!

Aleksandra Frankowska 7 września 2021 12:27
Salma Hayek
Fot. Gisela Schober/Getty Images

Salma Hayek od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Gwiazda, która skończyła już 55 lat, wciąż zachwyca młodym wyglądem. Na próżno doszukiwać się u niej zmarszczek i oznak starości. Wygląda zniewalająco, zachwycają również figurą. Aktorka zdradziła, w jaki sposób od lat dba o swoją pielęgnację, której zawdzięcza młody i świeży wygląd.

Czytaj też: 54-letnia Salma Hayek pokazała nagie zdjęcie... w ciąży!

Salma Hayek zdradziła sekret swojej codziennej pielęgnacji

Salma Hayek to prawdziwa ikona kina, ale również stylu i urody. Aktorka mimo 55 lat, wciąż wygląda doskonale. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood.

Okazuje się, że o swoją skórę dba przede wszystkim w naturalny sposób, a jednym z trików, który stosuje jest sprawdzony sposób jej babci. W młodości aktorka zmagała się z uciążliwym trądzikiem, który bardzo szpecił jej twarz.

Zobacz również: 53-letnia Salma Hayek w bikini zachwyca perfekcyjną sylwetką!

Nigdy nie myję skóry rano. Moja babcia nauczyła mnie, że w nocy twoja skóra uzupełnia wszystko, co straciła w ciągu dnia. Poza tym, jeśli bardzo dobrze oczyszczam ją na noc, dlaczego miałaby być brudna, kiedy się budzę - wyznała w rozmowie z "The New York Times".

Dodatkowo Salma regularnie korzysta ze swoich ulubionych kosmetyków i naturalnych olejów, które pozwalają jej zachować piękną i promienną skórę. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…