ZE ŚWIATA URODY

Jak uzyskać efekt świetlistej cery zimą? Poznaj kilka prostych tricków!

Dzięki nim zawsze będziesz wyglądać świetnie

Aleksandra Charzewska 13 stycznia 2019 12:59
makijaż na wielki bal
Fot. instagram.com/larlarlee/

Rozświetlona, pełna blasku skóra zimą? To możliwe! Trzeba jedynie wiedzieć, jak dostosować swoją pielęgnacyjną i makijażową rutynę do tej mroźnej pory roku. Dobre nawilżenie, specjalne produkty i systematyczność to Twoi sprzymierzeńcy w walce o zniewalające glow. Poznaj kilka sposobów na rozświetlenie skóry zimą!

Jak osiągnąć efekt rozświetlonej skóry zimą

Po pierwsze zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. Nigdy nie pomijaj tego kroku w swojej porannej ani wieczornej pielęgnacji. Bogaty w składniki nawilżające, a także witaminę C, krem dokładnie wmasowywany w skórę to złoty środek do osiągnięcia pięknego glow zimą. Aby lepiej wnikał w skórę nakładaj go zaraz po umyciu twarzy, a w trakcie dnia, gdy poczujesz, że zaczyna się przesuszać użyj nawilżającej mgiełki. 

Jeżeli jesteś zwolenniczką matujących lub przedłużających trwałość primerów, w zimowym okresie postaw na te o rozświetlający wykończeniu. Jest on zdecydowanie lżejszy, a delikatne drobinki będą subtelnie przenikać spod warstwy podkładu nadając Twojej skórze pełnie blasku.

Unikaj pudrowy produktów! Zamiast nich decyduj się na płynne lub kremowe podkłady, lub kremy BB czy CC, brązery, róże oraz rozświetlacze. Płynne formuły dobrze odbijają światło, a pudrowe sprawią że Twoja cera, dodatkowo poddana działaniu mrozu, nie będzie wyglądała atrakcyjnie.

Jak widać niewiele wystarczy, aby cieszyć się promienną, rozświetloną, pełną blasku skórą także zimą. Małe zmiany w zakresie pielęgnacji i makijażu wystarczą, aby także w trakcie mroźnych miesięcy zachwycać glow 

makijaż na wielki bal
Fot. instagram.com/alexandra_anele/
makijaż na wielki bal
Fot. instagram.com/nikkietutorials/

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!