Robert Gawliński z żoną, VIVA! 8/2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro
Metamorfozy gwiazd

Robert Gawliński w nowej fryzurze jest nie do poznania

Zobaczcie, jak zaprezentował się w Opolu

Marta Cieplak 3 czerwca 2024 18:30
Robert Gawliński z żoną, VIVA! 8/2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Robert Gawliński to polski muzyk, wokalista i kompozytor, znany przede wszystkim z przebojów, które śpiewał razem z zespołem Wilki. "Baśka", "Son of the Blue Sky" czy "Urke" stały się już klasykami polskiej muzyki rockowej. Teraz w zespole grają także jego synowie! Beniamin gra na gitarze akustycznej, klawiszach i śpiewa w chórkach, a Emanuel gra na basie. W ubiegły weekend w Opolu Robert Gawliński zaskoczył fanów pokazując się na scenie nie tylko z synami, ale do tego w zupełnie nowej, blond fryzurze. Jak teraz wygląda wokalista? Nie można było od niego oderwać wzroku.

Metamorfoza Roberta Gawlińskiego Opole 2024

Jego najnowsza blond fryzura była wielkim zaskoczeniem dla widzów oglądających występ Wilków podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu. Część z nim przecierała oczy ze zdumienia – tak trudno było rozpoznać Roberta Gawlińskiego. W końcu przez niemal całą karierę miał charakterystyczne, długie i ciemne włosy.

Potem obciął je na krótko, ale kolorowi pozostał wierny.

Teraz jednak zaskoczył szeroką publiczność krótkimi blond włosami. Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Mimo zmiany wizerunku Robert Gawliński nadal pozostaje wierny swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu. Jego koncerty nadal przyciągają rzesze fanów, którzy kochają jego charyzmatyczny głos i niepowtarzalny talent.  

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.