Rebel Wilson z partnerem
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Rebel Wilson jest szczuplejsza od Adele! Czy rozstała się ze swoim partnerem milionerem?

Postanowiła zostać singielką?

Redakcja VIVA! 3 lutego 2021 15:14
Rebel Wilson z partnerem
Fot. Getty Images

Rebel Wilson to jedna z najbardziej utalentowanych i zabawnych aktorek Hollywood. Urzeka niesamowitym dystansem do siebie, wyrazistym poczuciem humoru oraz urodą. Aktora w tym roku kończy 41 lat, urodziła się 2 marca 1980 roku w Australii. Ukończyła prawo na University of New South Wales. Później uczęszczała na Australian Theatre for Young People, gdzie uczyła się aktorstwa. Swoją karierę aktorką rozpoczęła na deskach teatru Sydney Theatre Company. Na ekranie zadebiutowała w 2003 roku w filmie Fat Pizza. Potem pojawiała się w serialach telewizyjnych. Sławę przyniosła jej rola w filmie komediowym Druhny z 2011 roku. Tego samego roku pojawiła się w filmie Kochanie poznaj moich kumpli. W 2012 roku zagrała w głośnym filmie Pitch Perfect. Zawsze zdawała sobie sprawę, że dzięki swojej tuszy, jest bardziej atrakcyjna w środowisku komediowym, w dużej mierze dzięki temu zdobywa role.

Rebel Wilson w czerwonej sukni
Fot. Getty Images

Większe kobiety od dawna rządziły w komedii. Jesteś dość strategiczną osobą, więc pomyślałam: "Ok, mam nadwagę i kocham jeść – to moja mała osobista wada – więc wykorzystam to na moją korzyść i dam czadu w komedii. Kiedy pojadę do Ameryki, powiem: 'Jestem żeńską wersją Jonaha Hilla, ziomki. To właśnie ja'". I to była bardzo dobra strategia – wyjawiła aktorka w "The Independent".

Rebel Wilson schudła, jest szczupła, przeszła metamorfozę

Aktorka zdecydowała się jednak przejść na dietę i schudnąć, jej wizerunek przestał być w zgodzie z nią samą. "Ma więcej energii i więcej pewności siebie, co widać na jej seksowniejszych zdjęciach na Instagramie. Ma również więcej zabawy z nową modą i makijażem" – informuje osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Rebel Wilson w złotej kreacji
Fot. Getty Images

Rebel Wilson rozstała się z milionerem w 2021

Gwiazda od kilku miesięcy spotykała się bowiem z milionerem z branży piwowarskiej, Jacobem Buschem. Okazuje się jednak, że ich związek dobiegł końca i Rebel ponownie została singielką. Do tego piękną i szczupłą. Na pewno nowe wyzwania i chwile przed nią! Trzymamy kciuki.

Tak dużo myśli w mojej głowie... aghhhhhh... #Singielka zmierzająca na Super Bowl! - napisała aktorka pod zdjęciem.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.