Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Krupa zdradziła sekret swojego perfekcyjnego wyglądu!

To banalnie proste triki

Marta Baran 29 czerwca 2019 13:00
Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Modelka Joanna Krupa może cieszyć się idealnym ciałem, nawet gdy jest w ciąży! Jej sposoby na taki wygląd wdrożyć może w życie każda z nas. W wywiadzie dla Super Expressu przyznała, że jej codzienna pielęgnacja jest bardzo prosta i nie ma tu nic skomplikowanego, jej sugestiami może się zainspirować każdy. Nie mam żadnych sekretów. Trzeba dbać o siebie, chodzić na siłownię, być uśmiechniętym, dbać o skórę… - przyznała modelka.

Sekret idealnej cery Joanny Krupy

Jej gładka oraz pełna blasku cera to zasługa aktywności fizycznej oraz... wazeliny!

„Spędzam na siłowni godzinę 5 razy w tygodniu, a jeśli chodzi o skórę, to nakładam tylko krem na twarz i przed spaniem kładę wazelinę pod oczy. Kiedy miałam 13 czy 14 lat, to pamiętam, ciocia mojej mamy, która mieszkała w Tarnowie, nakładała wazelinę na całą twarz i nigdy nie miała zmarszczek. Podpatrzyłam to i od tamtej pory też to robię, ale stosuję ją tylko pod oczy. Robię to do tej pory. To wszystko”, przekonuje Joanna Krupa.

Jak się okazuje, te najprostsze sposoby na idealny wygląd są najbardziej skuteczne! Mogłoby się wydawać, że pielęgnacja u światowej sławy modelki będzie skomplikowana i przy okazji bardzo kosztowna, a tu takie zaskoczenie!  

Joanna Krupa, ciąża
Fot. instagram.com/joannakrupa/

nie nie nie nie
Fot. nie nie nie nie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.