Fot. ONS
Metamorfozy gwiazd

Penelope Cruz zmieniła fryzurę! Aktorka jest nie do poznania, wygląda o 10 lat młodziej! 

Fani aktorki są zachwyceni!

Redakcja VIVA! 14 marca 2021 18:31
Fot. ONS

Penelope Cruz to jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Swoje początki kariery wiązała z tańcem, ale z czasem zdecydowała się jednak zostać aktorką. To była świetna decyzja! Penelope nie tylko zachwyca urodą, ale i talentem. Trudno jest zapomnieć jej niesamowite role w filmach: Otwórz oczy, Wszystko o mojej matce, czy Vanilla Sky.  Już w wieku 4 lat rozpoczęła edukację sceniczną, od pierwszego spotkania pokochała balet. Przez 9 lat uczyła się tańca klasycznego w madryckim Conservatorio Nacional. Uczęszczała też na kursy tańca jazzowego. W wieku 15 lat wzięła udział wraz z 300 innymi dziewczynami w castingu organizowanym przez agencję poszukującą młodych talentów. Kontynuowała naukę tańca w Balecie Hiszpańskim oraz aktorstwa w Cristina Rota School. Zaczęła regularnie występować jako prezenterka w programie telewizji hiszpańskiej La Quinta Marcha przeznaczonym dla nastolatek. Po tym doświadczeniu z kamerą, świadomie wybrała ścieżkę aktorską. W 1991 zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie El Laberinto Griego Rafaela Alcazara. Rok później zagrała w m.in. Belle epoque. Za tę rolę dostała nagrodę Goya, która jest hiszpański, odpowiednikiem Oscara.

Zobacz także: Penelope Cruz została twarzą nowej kolekcji Chanel!

Fot. Getty Images

Czy Penelope Cruz zmieniła fryzurę w 2021 roku?

Aktorka słynie z pięknych długich włosów, od lat jest również brunetką. Blondynką była jedynie w filmie „The Assasination of Gianni Versace: American Crime Story”, gdzie wcieliła się w rolę Donatelli Versace. Co się zatem stało, że aktorka postanowiła zmienić fryzurę? Trzeba przyznać, że wygląda w nowej odsłonie naprawdę pięknie. Nowy look zdecydowanie odjął jej kilka lat. Jesteśmy zachwyceni!

Niesamowita przemiana. Świetnie się teraz prezentujesz, te włosy nadały Ci charakteru.

To naprawdę Ty? W pierwszej chwili nie mogłem Cię rozpoznać. Jest efekt wow. 10 lat w dół.

Uwielbiam te zdjęcia. Wyglądasz cudownie, aż nie mogę się na nie napatrzeć. Jesteś niesamowita w każdej fryzurze.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…