najmodniejsze paznokcie na instagramie
Fot. instagram.com/celestemariewelch
ZE ŚWIATA URODY

Te paznokcie to hit lata na Instagramie!

Nosi je Kylie Jenner!

Aleksandra Charzewska 22 lipca 2018 07:30
najmodniejsze paznokcie na instagramie
Fot. instagram.com/celestemariewelch

Lubisz być modna i podążać za trendami? Ten nie może Cię ominąć! Przezroczyste, wyglądające jak plastik żelowe paznokcie pokochała już Kylie Jenner i wiele innych użytkowniczek Instagrama. Możesz je nosić na wiele sposób! Neonowe, pastelowe lub z zatopionym w nie brokatem i kwiatkami? Tego lata możesz zaszaleć! 

Jak je wykonać?

Żeby stworzyć "szklane" paznokcie w stylu Kylie Jenner musisz użyć specjalnego, przezroczystego żelu do przedłużania paznokci. Żeby uzyskać odpowiedni efekt żel musi wychodzić daleko poza Twoją naturalną płytkę paznokcia. Najbardziej spektakularnie będą wyglądały ostre, neonowe kolory, obowiązkowo z dodatkami! 

To zdecydowanie idealne paznokcie na lato! Doskonale będą prezentować się na plaży z plastikowymi dodatkami lub gumowymi, kolorowymi sandałkami. Tylko nie zapomnij o zdjęciach na Insta!

najmodniejsze paznokcie na instagramie
Fot. instagram.com/jessicawashick
najmodniejsze paznokcie na instagramie
Fot. instagram.com/heathersanders_

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.