Zobaczcie jej najpiękniejsze looki!

Marta Baran 2 maja 2019 13:00

Taylor Swift to jedna z bardziej cenionych artystek na świecie. Jej nowe płyty szybko stają się hitem, a single podbijają listy przebojów na całym świecie. Jak to bywa w show-biznesie, nowy album często wiąże się z delikatną zmianą wizerunku wykonawcy. Ta zasada dotyczy także Taylor Swift, która niemal za każdym razem zaskakiwała fanów nową fryzurą! Jak wyglądała na początku swojej kariery i jak zmieniała się na przestrzeni lat? Koniecznie zobaczcie naszą galerię! 

1/6
Taylor Swift - fryzury, inspiracje
Copyright @EAST NEWS
1/6

Kilka dni temu fani artystki mogli zobaczyć jej najnowszy teledysk. Jest utrzymany w ,,cukierkowym" klimacie, dlatego na jednej z ostatnich gal Taylor pokazała się w gustownym, dziewczęcym upięciu z dodatkiem ozdobnej opaski.

2/6
Nowa fryzura Taylor Swift - różowe włosy!
Copyright @EAST NEWS
2/6

Piosenkarka słynie z tego, że niczego się nie boi. Dowodem na to mogą być różowe końcówki, które nadają fryzurze charakteru.

3/6
Taylor Swift - krótkie włosy
Copyright @EAST NEWS
3/6

W tak krótkich, cieniowanych włosach po raz pierwszy pokazała się podczas Festiwalu Coachella w 2016 roku. W tamtym czasie preferowała rockowy styl, co było widać również po makijażu i jej stylizacjach.

4/6
Taylor Swift - bob
Copyright @EAST NEWS
4/6

Jak Wam się podoba Taylor w bobie z grzywką? Na taką zmianę zdecydowała się w 2016 roku. My mamy jedno skojarzenie – przypomina Annę Wintour!

5/6
Taylor Swift na pokazie Victoria's Secret
Copyright @EAST NEWS
5/6

Podczas pokazu Victoria's Secret w 2013 roku artystka promowała swój album Red, a jej znakiem rozpoznawczym w tym czasie były długie i proste włosy z grzywką.

6/6
Jak wyglądała Taylor Swift kiedyś?
Copyright @GETTY IMAGES
6/6

Gdy Taylor zaczynała karierę w 2006 roku miała 17 lat. I wszyscy kojarzyli ją z burzą blond loków. Musimy przyznać, że od tego czasu bardzo się zmieniła!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?