Te kosmetyki to prawdziwe szaleństwo!

Marta Cieplak 26 października 2019 16:01

Atomówki to bohaterki kreskówki, które bardzo zadomowiły się w pop kulturze. Znalazły się już na ubraniach i akcesoriach, a Sabrina Pilewicz stworzyła kolekcję torebek... w kształcie głównych bohaterek, która od razu stała się hitem. Teraz na współpracę z Cartoon Network zdecydowała się inna polska marka, tym razem makijażowa – Inglot! Efekty? Fantastyczna kolekcja dla... dużych dziewczynek:-)

Kolekcja Inglot x The Powerpuff Girls

„Dzieląc tę samą wizję wzmacniania siły kobiet, marki postanowiły połączyć moce i stworzyć unikatową, kapsułową kolekcję produktów do makijażu, która pozwoli wydobyć wewnętrzne piękno oraz umocnić pewność siebie, zachowując przy tym indywidualizm i autentyczność” czytamy w dossier prasowym.

W kolekcji znajduje się 18 różnych produktów, ale wszystkie bardzo kolorowe. Do wyboru m.in. paletki do oczu, szminki, błyszczyki i cienie podzielone na trzy osobne kolekcje odpowiadające każdej z bohaterek. Do tego czwarta kolekcja pod nazwą Team Awesome, w której znajduje się m.in. kosmetyczka i kosmetyki uzupełniające, pasujące do wszystkich pozostałych.

Gdzie kupić kolekcję The Powerpuff Girls x Inglot?

Kolekcja jest już dostępna w sklepach Inglot i Inglot.pl. Ceny wahają się od 20 zł za kosmetyczkę do 49 zł za rozświetlacz.

W naszej galerii znajdziesz wybrane kosmetyki ze wszystkich czterech kolekcji!

1/4
Inglot x atomówki
Copyright @materiały prasowe
1/4

Kolekcja Team Buttercup/Brawurka

2/4
Inglot x atomówki
Copyright @materiały prasowe
2/4

Kolekcja Team Bubbles/Bajka

3/4
Inglot x atomówki
Copyright @materiały prasowe
3/4

Kolekcja Team Blossom/Bójka

4/4
Inglot x atomówki
Copyright @materiały prasowe
4/4

Kolekcja uzupełniające Team Awesome

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.