Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
O tym się mówi

Wakacyjny manicure Wiktorii Gąsiewskiej to hit wiosny 2021!

Podobny już nosi Julia Wieniawa!

Marta Cieplak 19 marca 2021 13:30
Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Wiktoria Gąsiewska uciekła prze śniegiem, wiatrem i niskimi z temperaturami z Polski i korzysta z upalnej pogody w towarzystwie ukochanego, Adam Zdrójkowskiego. Para wybrała uwielbiany w tym roku przez polskie gwiazdy Zanzibar. Wiktoria wrzuca sporo relacji na swoim Instastories z nurkowania, rejsów łódką i pięknej plaży. Pokazała też, że jej ukochany spalił sobie plecy od mocnego słońca już pierwszego dnia pobytu! Teraz przestrzegają, że filtry SPF to absolutne minimum, jeśli ktoś wybiera się w te rejony świata. Naszą uwagę jednak przykuło na stories coś zupełnie innego, a mianowicie oryginalny manicure Wiktorii Gąsiewskiej. Szokuje zwłaszcza kolor!

Neonowy french manicure Wiktorii Gąsiewskiej

Aktorka dopasowała manicure nie tylko do trendów obowiązujących ostatnio na Instagramie, ale też do kolorów, które ją otaczają. Wybrała bowiem neonowy french manicure z zielonymi końcówkami, które pięknie komponują się z otaczającą ją zielenią, a także z jej pomarańczowym kostiumem!

Tylko zobaczcie na ten odcień! Naszym zdaniem to absolutny hit, który sprawdzi się wiosną i latem 2021!

neon french manicure Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram@wiktoria_gasiewska

Wiktoria wybrała klasyczny kształt, czyli kwadrat z zaokrąglony bokami, ale jeśli wolisz dłuższe paznokcie i migdały lub tzw stilettos, to też nic ie stoi na przeszkodzie, by namalować na nich frencha w dowolny, wybranym przez siebie kolorze. Jednak neony zdecydowanie królują!

Podobny manicure nosi teraz też Julia Wieniawa, choć ona łączy mocne odcienie z tymi bardziej pastelowymi – to już odmiana słynnego skittle manicure, ale w wariancie french, który wrócił do łask w zeszłym sezonie. Wtedy rozsławiły go na nowo Kendal i Kylie Jenner oraz siostry Hadid!

kolorowy french manicure Wieniawy
Fot. Instagram@juliawieniawa

Julia Wieniawa nosi ten manicure w zimnej i śnieżnej Warszawie oraz zaklina rzeczywistość. Może uda jej się przywołać wiosnę? A jeśli nie, to na pewno wprawi się w dobry humor!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.