najmodniejszy-manicure-na-zime-2020
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Szukasz inspiracji na oryginalny manicure?

Oto najmodniejsze graficzne wzory na jesień i zimę!

Marta Cieplak 12 listopada 2020 17:30
najmodniejszy-manicure-na-zime-2020
Fot. adobe.stock.com

Za oknem szaro i ponuro, więc czas poprawić sobie humor oryginalnym manicurem. Kolorowe wzory to coś, co na pewno sprawi, że od razu poczujesz się lepiej! Dlatego wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze inspiracje z Instagrama, które skradną Twoje serce! Kolory łącz odważnie, nie bój się nietypowych zestawień. Im będą odważniejsze, tym ciekawszy efekt osiągniesz.

Najmodniejszy manicure na zimę z Instagrama

Instagram, jak wiadomo, to prawdziwa kopalnia pomysłów. A pod hasłem manicure jest prawie 33 miliony zdjęć! Dlatego najcięższą pracę zrobiliśmy za Ciebie i wybraliśmy najciekawsze graficzne wzory, których jeszcze pewnie nie próbowałaś.

Oto kilka propozycji:

Black&white z odrobiną złota

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shadows / shapes for autumn ✨🖤

A post shared by Cassandre Marie (@cassmariebeauty) on

Kod kreskowy

Pół na pół

Szachownica inspirowana Gambitem królowej

Geometryczny odwrócony french

Elegancka abstrakcja

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.