najmodniejszy-manicure-na-zime-2020
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Szukasz inspiracji na oryginalny manicure?

Oto najmodniejsze graficzne wzory na jesień i zimę!

Marta Cieplak 12 listopada 2020 17:30
najmodniejszy-manicure-na-zime-2020
Fot. adobe.stock.com

Za oknem szaro i ponuro, więc czas poprawić sobie humor oryginalnym manicurem. Kolorowe wzory to coś, co na pewno sprawi, że od razu poczujesz się lepiej! Dlatego wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze inspiracje z Instagrama, które skradną Twoje serce! Kolory łącz odważnie, nie bój się nietypowych zestawień. Im będą odważniejsze, tym ciekawszy efekt osiągniesz.

Najmodniejszy manicure na zimę z Instagrama

Instagram, jak wiadomo, to prawdziwa kopalnia pomysłów. A pod hasłem manicure jest prawie 33 miliony zdjęć! Dlatego najcięższą pracę zrobiliśmy za Ciebie i wybraliśmy najciekawsze graficzne wzory, których jeszcze pewnie nie próbowałaś.

Oto kilka propozycji:

Black&white z odrobiną złota

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shadows / shapes for autumn ✨🖤

A post shared by Cassandre Marie (@cassmariebeauty) on

Kod kreskowy

Pół na pół

Szachownica inspirowana Gambitem królowej

Geometryczny odwrócony french

Elegancka abstrakcja

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.