manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Manicure z portretami w stylu Picassa to hit Instagrama!

Mamy dla Ciebie te napiękniejsze. Zainspiruj się!

Marta Cieplak 20 października 2019 12:30
manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com

Moda na manicure inspirowany obrazami Pabla Picassa przybiera na sile. W tej chwili pod hashtagiem #picassonails jest już ponad pięć tysięcy postów ze zdjęciami! Więc najwyższy czas wypróbować ten trend na własnych paznokciach!

Manicure w stylu Picassa

Z czego wynika jego fenomen? Przecież nie jest to pierwszy trend nawiązujący do znanych obrazów. Ale ten może wykonać każdy – nie jest tu potrzebna idealna precyzja. A do tego pięknie wygląda niemal w każdym kolorze, choć najbardziej charakterystyczna jest jednak cienka czarna linia, nawiązująca do dzieł hiszpańskiego malarza. Do tego różnobarwne tło i niezrównana ilość możliwości kombinacji! Dasz się skusić? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

색감 멋지다.. #시카고미술관 #피카소 #피카소네일 #theredarmchair #picasso

A post shared by 유찡 (@yuzzing) on

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.