manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Manicure z portretami w stylu Picassa to hit Instagrama!

Mamy dla Ciebie te napiękniejsze. Zainspiruj się!

Marta Cieplak 20 października 2019 12:30
manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com

Moda na manicure inspirowany obrazami Pabla Picassa przybiera na sile. W tej chwili pod hashtagiem #picassonails jest już ponad pięć tysięcy postów ze zdjęciami! Więc najwyższy czas wypróbować ten trend na własnych paznokciach!

Manicure w stylu Picassa

Z czego wynika jego fenomen? Przecież nie jest to pierwszy trend nawiązujący do znanych obrazów. Ale ten może wykonać każdy – nie jest tu potrzebna idealna precyzja. A do tego pięknie wygląda niemal w każdym kolorze, choć najbardziej charakterystyczna jest jednak cienka czarna linia, nawiązująca do dzieł hiszpańskiego malarza. Do tego różnobarwne tło i niezrównana ilość możliwości kombinacji! Dasz się skusić? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

색감 멋지다.. #시카고미술관 #피카소 #피카소네일 #theredarmchair #picasso

A post shared by 유찡 (@yuzzing) on

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.