manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Manicure z portretami w stylu Picassa to hit Instagrama!

Mamy dla Ciebie te napiękniejsze. Zainspiruj się!

Marta Cieplak 20 października 2019 12:30
manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com

Moda na manicure inspirowany obrazami Pabla Picassa przybiera na sile. W tej chwili pod hashtagiem #picassonails jest już ponad pięć tysięcy postów ze zdjęciami! Więc najwyższy czas wypróbować ten trend na własnych paznokciach!

Manicure w stylu Picassa

Z czego wynika jego fenomen? Przecież nie jest to pierwszy trend nawiązujący do znanych obrazów. Ale ten może wykonać każdy – nie jest tu potrzebna idealna precyzja. A do tego pięknie wygląda niemal w każdym kolorze, choć najbardziej charakterystyczna jest jednak cienka czarna linia, nawiązująca do dzieł hiszpańskiego malarza. Do tego różnobarwne tło i niezrównana ilość możliwości kombinacji! Dasz się skusić? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

색감 멋지다.. #시카고미술관 #피카소 #피카소네일 #theredarmchair #picasso

A post shared by 유찡 (@yuzzing) on

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.