manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Manicure z portretami w stylu Picassa to hit Instagrama!

Mamy dla Ciebie te napiękniejsze. Zainspiruj się!

Marta Cieplak 20 października 2019 12:30
manicure a la Picasso
Fot. adobe.stock.com

Moda na manicure inspirowany obrazami Pabla Picassa przybiera na sile. W tej chwili pod hashtagiem #picassonails jest już ponad pięć tysięcy postów ze zdjęciami! Więc najwyższy czas wypróbować ten trend na własnych paznokciach!

Manicure w stylu Picassa

Z czego wynika jego fenomen? Przecież nie jest to pierwszy trend nawiązujący do znanych obrazów. Ale ten może wykonać każdy – nie jest tu potrzebna idealna precyzja. A do tego pięknie wygląda niemal w każdym kolorze, choć najbardziej charakterystyczna jest jednak cienka czarna linia, nawiązująca do dzieł hiszpańskiego malarza. Do tego różnobarwne tło i niezrównana ilość możliwości kombinacji! Dasz się skusić? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

색감 멋지다.. #시카고미술관 #피카소 #피카소네일 #theredarmchair #picasso

A post shared by 유찡 (@yuzzing) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…