paznokcie-we-wzory-na-lato-2020
Fot. Imax/East News
Ze świata urody

Mix&match, czyli moda na ekscentryczny manicure prosto z Instagrama!

Jeszcze zdążysz wypróbować ten szalony trend!

Marta Cieplak 21 sierpnia 2020 18:30
paznokcie-we-wzory-na-lato-2020
Fot. Imax/East News

Przed nami jeszcze kilka dni wakacji. Dla wielu z nas to ostatni dzwonek na szaleństwa na paznokciach, bo potem powrót do biura i obowiązkowa klasyka. Instagram pokochał ostatnio wzory w wersji maxi, czyli łączenie kilku motywów na jednej dłoni! Naszym zdaniem taki manicure wygląda to zjawiskowo, ale warto pamiętać o jednej zasadzie: kolory nie muszą być z jednej palety, ale muszą się ze sobą dobrze komponować. Taki manicure wymaga sporo czasu, dlatego umów się na niego z wyprzedzeniem i przyjdź z wybranymi wzorami – ty będziesz miała efekt, na jakim Ci zależy, a twoja manikiurzystka spore ułatwienie w postaci szablonu. Oto nasze inspiracje!

Najładniejsze wzory na paznokcie 2020

Pokażemy ci różne, wielokolorowe warianty. Na pewno znajdziesz ten, który najlepiej do Ciebie pasuje. Nas w tym trendzie zachwyca jeszcze jedna rzecz: nie musisz decydować się na jeden wzór, a nawet na 10! Czy to nie jest fantastyczne?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For @natcampa 🦋

A post shared by Violetta (@yeswhatnails) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of the first ones I did in the new studio 🧊 inspo: @tessa_perlow

A post shared by Violetta (@yeswhatnails) on

Mogą być też wersje spokojniejsze w kolorze:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔻Super fun combined mani 🔺

A post shared by Nail A La Mode (@nailalamode_) on

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.