paznokcie-we-wzory-na-lato-2020
Fot. Imax/East News
Ze świata urody

Mix&match, czyli moda na ekscentryczny manicure prosto z Instagrama!

Jeszcze zdążysz wypróbować ten szalony trend!

Marta Cieplak 21 sierpnia 2020 18:30
paznokcie-we-wzory-na-lato-2020
Fot. Imax/East News

Przed nami jeszcze kilka dni wakacji. Dla wielu z nas to ostatni dzwonek na szaleństwa na paznokciach, bo potem powrót do biura i obowiązkowa klasyka. Instagram pokochał ostatnio wzory w wersji maxi, czyli łączenie kilku motywów na jednej dłoni! Naszym zdaniem taki manicure wygląda to zjawiskowo, ale warto pamiętać o jednej zasadzie: kolory nie muszą być z jednej palety, ale muszą się ze sobą dobrze komponować. Taki manicure wymaga sporo czasu, dlatego umów się na niego z wyprzedzeniem i przyjdź z wybranymi wzorami – ty będziesz miała efekt, na jakim Ci zależy, a twoja manikiurzystka spore ułatwienie w postaci szablonu. Oto nasze inspiracje!

Najładniejsze wzory na paznokcie 2020

Pokażemy ci różne, wielokolorowe warianty. Na pewno znajdziesz ten, który najlepiej do Ciebie pasuje. Nas w tym trendzie zachwyca jeszcze jedna rzecz: nie musisz decydować się na jeden wzór, a nawet na 10! Czy to nie jest fantastyczne?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For @natcampa 🦋

A post shared by Violetta (@yeswhatnails) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of the first ones I did in the new studio 🧊 inspo: @tessa_perlow

A post shared by Violetta (@yeswhatnails) on

Mogą być też wersje spokojniejsze w kolorze:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔻Super fun combined mani 🔺

A post shared by Nail A La Mode (@nailalamode_) on

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.