kolory włosów na wiosnę 2024
Fot. imaxtree.com
Trendy

Miedziany rudy, kremowy blond czy orzechowy brąz? Oto najmodniejsze kolory włosów tej wiosny

Który z nich wypróbujesz jako pierwszy?

Marta Cieplak 14 lutego 2024 17:33
kolory włosów na wiosnę 2024
Fot. imaxtree.com

Wiosna 2024 przynosi ze sobą wiele innowacji w modzie i stylu, a to również dotyczy kolorów włosów. Nowy sezon inspirowany jest pięknem natury i zachwyca różnorodnością kolorów. Jednak najważniejsze jest to, by dobrać odcień włosów i pasemek tak, by wyglądały naturalnie i zdrowo. Przedstawiamy najmodniejsze kolory włosów na wiosnę 2024, które będą absolutnym hitem.

ZOBACZ TAKŻE: Jak najlepiej dbać o włosy farbowane?

Najmodniejsze kolory włosów na wiosnę i lato 2024

Kremowy blond

Kremowy blond to odcień włosów, który charakteryzuje się jasnym, kremowym odcieniem. Jest przeciwieństwem chłodnego, lodowego blondu. Często zawiera odcienie masła, wanilii i kremu, co daje miękki i ciepły blond, ale daleki od żółtych czy czerwonawych cieni. Ten kolor włosów jest zwykle uzyskiwany poprzez połączenie technik rozjaśniania i tonowania. Co ważne, można dostosować do różnych odcieni skóry i preferencji.

Luksusowy brąz

Co oznacza luksusowy brąz czyli expensive brunette? Nic innego jak głęboki odcień brązu o niezwykłym połysku. Zazwyczaj jest on wynikiem połączenia dwóch lub trzech odcieni, które dają efekt delikatnego rozjaśnienia pasemek jak po urlopie w luksusowym kurorcie. 
Liczy się przede wszystkim głębia koloru i zjawiskowy blask.

Kasztanowy brąz

To kolejny odcień brązu, który będziemy oglądać wiosną i latem 2024 niemal wszędzie. To odcień ze sporą dozą złotawych, ciepłych pasemek, dzięki czemu całość tworzy bardzo piękny, ciepły kolor. Wygląda subtelnie i jest dość łatwy do osiągnięcia. Nie jest tak ciemny jak expensive bronze, dzięki czemu sprawdzi się także u kobiet dojrzałych.

Miedziany rudy - copper hair

Miedziane włosy mają bogaty czerwonawy lub czerwono-brązowy odcień, podobny do koloru miedzianego metalu. Zazwyczaj jest on głębszy i bardziej intensywny niż rudy lub truskawkowy blond i może wahać się od jaśniejszego, bardziej żywego odcienia do ciemniejszego, bardziej stonowanego. Copper hair jest kolorem wibrującym, bardzo efektownym, ale przy tym nieprzytłaczającym.

Który z kolorów chciałabyś wypróbować? 

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.