aplikacje fitness na telefon
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Oto najlepsze aplikacje fitness na telefon i tablet!

Z nimi utrzymasz formę bez wychodzenia z domu!

Marta Cieplak 29 marca 2020 13:31
aplikacje fitness na telefon
Fot. adobe.stock.com

Ogólnopolska kwarantanna wprowadzona z powodu pandemii koronawirusa sprawiła, że większość z nas musiała zrezygnować z regularnych ćwiczeń na siłowni czy w klubie fitness. Niektórzy nadal trenują online (coraz więcej klubów wprowadziło regularne zajęcia via internet), ale część z nas szuka innej alternatywy. Z pomocą przychodzą filmiki na YouTube i wygodniejsze w stosowaniu, aplikacje. Oto te najciekawsze!

Najlepsze aplikacje do ćwiczeń w domu

Daily Workouts Free

Kolejna aplikacja z kategorii osobisty trener. Zawiera instrukcje w formie wideo – na każdy dzień przewidziany jest inny zestaw ćwiczeń. Możesz korzystać z gotowych planów treningowych, ale możesz również stworzyć własny. Największa zaleta Daily Workouts? To całkowicie darmowa aplikacja!

7 Minutowe ćwiczenia

To jedna z najpopularniejszych aplikacji fitness dostępnych na rynku (korzysta z niej już 3 mln użytkowników. Bazuje na 7-minutowych treningach, które łatwo jest wpasować w codzienny plan dnia. Dlatego sprawdzi się nawet, gdy musisz nadal pracować z domu po 8-10 godzin dziennie. Mówi się o niej, że daje maksymalne wyniki przy minimalnym nakładzie pracy.

Nike+ Trainig Club

To najlepsza aplikacja dla entuzjastek fitnessu! Do wyboru masz tak wiele opcji treningowych, że nigdy się nie znudzisz. Ćwiczenia i przewodniki audio stworzone są przez profesjonalnych trenerów Nike, oraz sportowców – jak Serena Williams, a nawet gwiazd, takich jak Ellie Goulding.

Pumatrac

Dzięki tej aplikacji możesz skorzystać z ponad 100 różnych ćwiczeń dopasowanych do twoich potrzeb jak przez trenera personalnego. Można też tworzyć specjalne aharmonogramy i obserwować wyniki oraz postępy.

Diet & Training by Ann

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today i have a surprise! another new training program in my app @diet_training_by_ann YOGA FOR BETTER SLEEP🙌🙏 _______________________________ Co myślicie o przedłużeniu Dnia Kobiet? Zacznę od niespodzianki w 📲 @diet_training_by_ann 👉YOGA FOR BETTER SLEEP🧘🥱 NOWY PROGRAM już na Was czeka‼🤗 Trening idealny dla OSÓB, które po intensywnym dniu potrzebują zdrowego resetu. Łagodne sekwencje, których owocem jest spokojny, regenerujący sen, a ranek pełen energii, zapewniła Wam @Ev_yoga 🥰 Wskocz w wygodny ciuch i oddaj się odrobinie załsużonego relaksu. Powoli zmierzam do niespodzianki nr 2😎 A jest nią... nowa kolekcja do YOGI w @4f_official (Sun Fullness🌞) więc jeśli planujecie zakupy w sportowym stylu - zapraszam do #4F. UWAGA❣️ Nowy program w 📲 dostępny jest PRZEDPREMIEROWO, na razie dla osób, które posiadają DOŻYWOTNI DOSTĘP (dlatego zachęcam do ich nabywania). LIFETIME to nie tylko same korzyści w postaci prawa do wszelkich nowości, ale również duży kredyt zaufania, którym mnie darzycie🥰 Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodłam niespodziankami w LIFETIMEie ❤ ___________ #4F #4Fteam #YourWay #4Ftraining #WELCOMETOTHECLUB #annalewandowska #dietandtrainingbyann #newprogram #yogatime

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Świetna aplikacja dla osób, które chcą schudnąć i zacząć aktywny tryb życia. Ustawia dietę dopasowując ją do naszych parametrów i oczekiwań, a także umożliwia korzystanie z kilkudziesięciu treningów – od jogi po trening w parach.  Idealna nie tylko dla fanek Ani Lewandowskiej.

Six Pack in 30 Days

Wzmocnij mięśnie brzucha w ciągu 30 dni, wybierając swój poziom ćwiczeń. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, dlatego aplikacja świetnie się sprawdzi w przypadku początkujących.

MyFitnessPal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just because today’s workout can be done at home with minimal equipment doesn’t mean it’s a walk in the park. This challenging workout includes three circuits that will take you about 20 minutes to complete and hits your entire body, especially the last circuit where burpees make an appearance. You’re sure to end this routine sweaty and satisfied. Swipe 👈 through to see the moves, and then click the link in our bio to get the full workout and log it in the @MyFitnessPal app. . CIRCUIT 1 (Complete 5x): 1️⃣ Feet-Elevated Push-Ups 2️⃣ Hip/Thigh Extension CIRCUIT 2 (Complete 4x): 1️⃣ Single-Leg Box Squats 2️⃣ Lateral Squats 3️⃣ Alternating Side Plank CIRCUIT 3 (Complete 4x): 1️⃣ Burpees 💪 💪 💪 #MFP #MyFitnessPal #workout #homeworkout #athomeworkout #noequipment #bodyweightworkout #fitness #fittips #fitspo #fitspiration #exercise

Post udostępniony przez MyFitnessPal (@myfitnesspal)

Ta aplikacja na pewno przypadnie Ci do gustu: kontroluje dietę, liczy kalorie i motywuje do ćwiczeń! Personalizuje Twoje cele w oparciu o budowę ciała i spożywane przez Ciebie jedzenie (w bazie danych znajduje się około 5 milionów produktów spożywczych), a dodatkowo ​​możesz określić, ile kalorii faktycznie przyjmujesz i spalasz.

Yoga Wake Up

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sundays are for getting a headstart on your week routine-- here's how we make that happen. ⁠ ⁠ 1️⃣ Consciously think about the week you want to have. What do you want to accomplish? What is your intention? Take some time to reflect and listen to your needs. PAY ATTENTION because where attention goes, energy flows, right?!⁠ ⁠ 2️⃣ Go to bed early. That's right. Listen to your body. It's tired, and it wants to rest. You know it's true! And maybe don't drink, and eat a healthy dinner. All good ideas for getting ahead of the week!⁠ ⁠ 3️⃣ Employ some easy tools for setting up a healthy routine like... wait for it... 🔈@yogawakeup Hehe, that's right, wake up with a short audio-guided stretch and meditation. Move a little and set an intention for the day, or week! Think about how you want the week to go. Perhaps you want to Dream Big with @alexdawsonyoga or you want to Slow it Down with @brighteyesyogini. YOU CHOOSE. It's in your hands now. Happy Sunday! ✨🌈⁠ ⁠ #sundaystart #newyearnewyou #healthyroutine #wakeupandyoga #yogawakeup #selfcaresunday #knowthyself #youchoose #choosehappiness ⁠ ⁠

Post udostępniony przez Yoga Wake Up (@yogawakeup)

Yoga Wake Up motywuje do wysiłku fizycznego zaraz po opuszczeniu łóżka. Spróbuj – jak tylko otworzysz oczy, zajmij się jogą, a nie Instagramem. Wkrótce zapomnisz, że miałaś budzik!

A6W: Szóstka Weidera

Jeśli marzysz o „sześciopaku” z prawdziwego zdarzenia, ta aplikacja jest dla Ciebie. Musisz jednak dostosować się do harmonogramu specjalnie opracowanych ćwiczeń, które należy wykonać w ciągu 42 dni. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?