Zobacz jak malują najlepsi makijażyści świata

Marta Cieplak 9 października 2018 17:15

Jesteś ciekawa jak wygląda backstage na pokazach mody lub sesjach zdjęciowych dla najlepszych magazynów modowych na świecie? Chcesz zobaczyć jak najsłynniejsi makijażyści interpretują jesienne trendy na 2018 rok? Obserwuj ich konta na Instagramie! To kopalnia wiedzy i inspiracji z której warto korzystać! Codziennie dostarczają ciekawych trików i pokazują jakie cuda można stworzyć dzięki kilku klasycznym kosmetykom.

1/7
Pat McGrath
Copyright @Instagram@patmcgrathreal
1/7

Pat McGrath. Liczna followersów: 1,8 mln! Absolutna ikona i niedościgniony wzór. Pełna szalonych pomysłów, które wciela w życie bez wahania.

2/7
Peter Philips
Copyright @Instagram@
2/7

Peter Philips. Liczba followersów: 261 tyś. Dyrektor artystyczny Dior. Twórca wielu looków z pokazów mody, w tym kolorowych rzęs u Driesa Van Notena.

3/7
Vladamua
Copyright @Instagram@vladamua
3/7

Vlada Haggerty. Liczba followersów: 806 tyś. Mieszkająca na stałe w LA makijazystka słynie z niezwykłych makijażu powieki ust, w tym najdroższego makijażu w historii!

4/7
Violette
Copyright @Instagram@violette_fr
4/7

Violette. Liczba followersów: 189 tyś. Beauty director w Estee Lauder. Zaskakuje świeżością i odwagą. Na Instagramie i YouTubie chętnie pokazuje filmy instruktażowe!

5/7
Charlotte Tilbury
Copyright @Instagran@charlottetilburymakeup
5/7

Charlotte Tilbury. Liczba followersów: 1,7 mln. Aboslutna mistrzyni. Pracuje z najlepszymi i najsłynniejszymi – Cindy Crawford, Salmą Hayek, Naomi Campbell, Penelope Cruz. Ma też własną, świetnie prosperującą markę kosmetyków do makijażu.

6/7
Lisa Eldridge
Copyright @Instagram@lisaeldridgemakeup
6/7

Lisa Eldridge. Liczba followersów: 869 tyś. Dyrektor kreatywna Lancôme, autorka książki Face Paint - historia makijażu. Jedna z ulubionych makijażystek sław.

7/7
Marianna Yurkievich
Copyright @Instagram@mariannayurkievich
7/7

Marianna Yurkievich. Liczba followersów: 8,9 tyś. Jedna z najwybitniejszych polskich makijażystek, która pracuje w teamie Pat McGrath. Tworzy spektakularne makijaże, między innymi dla Viva Moda!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.