Metamorfozy gwiazd

Katie Holmes zaskoczyła fanów pozując do zdjęć z siwymi włosami!

Zobaczcie, jak aktorka wyglądała na początku kariery

Marta Cieplak 9 marca 2018 09:00

Katie Holmes zaskoczyła swoich fanów pozując do zdjęć podczas gali rozdania nagród Grammy w siwych włosach! I nic nie wskazuje na to, żeby aktorka planowała je farbować. To zresztą nie jedyna gwiazda, która nie wstydzi się srebrnych pasemek. Może to nowa moda wśród 30-letnich gwiazd w Hollywood?

Siwe włosy gwiazd na czerwonym dywanie

Katie zaprezentowała się w nowym uczesaniu w stylu lat 20, ale większość osób i tak mówiła tylko o jej siwych włosach! A przecież nie ona jedna pokazała siwiznę na czerwonym dywanie. Wcześniej zrobiły to Jessica Biel oraz Chrissy Teigen. Modelka w rozmowie z portalem Bustle przyznała nawet, że powitała siwe włosy z radością. „Moje marzenie o Cruelli del Mon się spełniło” powiedziała. I dodała, że nigdy nie widziała nic złego w siwych włosach, a wręcz, że u jej męża siwizna jej się podoba. I że ona wcale nie ma zamiaru włosów farbować!

Katie Holmes - przemiana gwiazdy

Katie Holmes znamy z jej wczesnych ról, szczególnie z tej w serialu Jezioro marzeń. Potem było o niej głośno przede wszystkim z powodu małżeństwa z Tomem Cruisem. Dzięki temu związkowi aktorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i poważanych osób w Hollywood. Po rozstaniu z gwiazdorem w 2012 roku Katie Holmes z dnia na dzień została samotną matką, która musiała radzić sobie sama z wychowaniem córeczki Suri. Przeprowadziła się z Los Angeles do Nowego Jorku, gdzie gra w sztukach na Broodwayu. Można nawet spotkać ją w metrze, choć pieniędzy jej na pewno nie brakuje, bo rozwód z Cruisem zapewnił jej bardzo bezpieczną przyszłość. Sprawia raczej wrażenie, że nie chce być gwiazdą funkcjonującą z dala od rzeczywistości, a pragnie być zwykłą mieszkanką Nowego Jorku.

A jak zmieniał się jej wizerunek w tym czasie? Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie najlepsze i...najgorsze looki Katie Holmes! 

Oto jedno z ostatnich zdjęć aktorki

A tak wyglądała podczas kręcenia pilota do serialu Jezioro Marzeń

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.