Zobaczcie, jak aktorka wyglądała na początku kariery

Marta Cieplak 9 marca 2018 09:00

Katie Holmes zaskoczyła swoich fanów pozując do zdjęć podczas gali rozdania nagród Grammy w siwych włosach! I nic nie wskazuje na to, żeby aktorka planowała je farbować. To zresztą nie jedyna gwiazda, która nie wstydzi się srebrnych pasemek. Może to nowa moda wśród 30-letnich gwiazd w Hollywood?

Siwe włosy gwiazd na czerwonym dywanie

Katie zaprezentowała się w nowym uczesaniu w stylu lat 20, ale większość osób i tak mówiła tylko o jej siwych włosach! A przecież nie ona jedna pokazała siwiznę na czerwonym dywanie. Wcześniej zrobiły to Jessica Biel oraz Chrissy Teigen. Modelka w rozmowie z portalem Bustle przyznała nawet, że powitała siwe włosy z radością. „Moje marzenie o Cruelli del Mon się spełniło” powiedziała. I dodała, że nigdy nie widziała nic złego w siwych włosach, a wręcz, że u jej męża siwizna jej się podoba. I że ona wcale nie ma zamiaru włosów farbować!

Katie Holmes - przemiana gwiazdy

Katie Holmes znamy z jej wczesnych ról, szczególnie z tej w serialu Jezioro marzeń. Potem było o niej głośno przede wszystkim z powodu małżeństwa z Tomem Cruisem. Dzięki temu związkowi aktorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i poważanych osób w Hollywood. Po rozstaniu z gwiazdorem w 2012 roku Katie Holmes z dnia na dzień została samotną matką, która musiała radzić sobie sama z wychowaniem córeczki Suri. Przeprowadziła się z Los Angeles do Nowego Jorku, gdzie gra w sztukach na Broodwayu. Można nawet spotkać ją w metrze, choć pieniędzy jej na pewno nie brakuje, bo rozwód z Cruisem zapewnił jej bardzo bezpieczną przyszłość. Sprawia raczej wrażenie, że nie chce być gwiazdą funkcjonującą z dala od rzeczywistości, a pragnie być zwykłą mieszkanką Nowego Jorku.

A jak zmieniał się jej wizerunek w tym czasie? Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie najlepsze i...najgorsze looki Katie Holmes! 

Oto jedno z ostatnich zdjęć aktorki

A tak wyglądała podczas kręcenia pilota do serialu Jezioro Marzeń

 

 

1/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
1/11

Rok 2018. Katie Holmes pokazuje się po raz pierwszy z siwymi pasmami i we fryzurze w stylu lat 20. Niestety uczesanie wraz z ciemnym makijażem bardzo dodał jej lat.

2/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
2/11

2017. Katie wygląda zjawiskowo – ma promienną cerę, piękne włosy wystylizowane na surferskie fale i w końcu wygląda na szczęśliwą.

3/11
Katie Holmes
Copyright @East News
3/11

Rok 2016 zapamiętamy jako ten, w którym Katie Holmes miała najdłuższe włosy w życiu! Idealnie wygładzone lśnią niczym szklana tafla. No i te rzęsy! Kochamy ten look!

4/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
4/11

W 2015 Katie dużo eksperymentuje z fryzurami. Tutaj w zaczesanych do tyłu prezentuje się ciekawie i świeżo.

5/11
Katie Holmes
Copyright @East News
5/11

Bob z grzywką z 2008 roku przejdzie do historii! Katie wyglądała w nim bardzo szykownie. To uczesanie także i dziś byłoby bardzo na topie.

6/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
6/11

Krótkie cięcie. Dziewczęca Katie Holmes debiutuje w krótszych włosach po raz pierwszy w 2007 roku.

7/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
7/11

Rok 2006 to eksperymenty z włosami. Tutaj grzywka połączona z długimi falami. Jak dla nas to trochę za wiele...

8/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
8/11

Rok 2005. Klasyczny kok-banan. W przypadku Katie wygląda perfekcyjnie i bardzo elegancko.

9/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
9/11

Komunijne loki? W roku 2000 takie uczesania były bardzo na topie. Podobnie jak nadmierna opalenizna:-)

10/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
10/11

2000. Jaśniejsze końcówki włosów wyglądają u Katie niezwykle naturalnie. Szkoda, że nie nosiła ich dłużej.

11/11
Katie Holmes
Copyright @Getty Images
11/11

Rok 1997. Początki kariery Katie Holmes i fryzura, o której zapewne wolałaby zapomnieć:-)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.