manicure na Mikołajki i na święta
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

W Mikołajki zaszalej z wzorami na paznokciach!

Oto najciekawsze inspiracje z Instagrama!

Marta Cieplak 22 listopada 2019 10:30
manicure na Mikołajki i na święta
Fot. adobe.stock.com

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas na to, by zaszaleć z manikiurem i postawić na wyjątkowe, bajkowe wzory w kolorach bieli, czerwieni i zieleni. Jeśli nie masz tyle odwagi, by na każdym paznokciu pojawił się inny motyw, możesz zdecydować się na klasyczny czerwony mani na większości paznokci, a świąteczny motyw zrobić tylko na jednym. Wszystko zależy od Ciebie! My wybraliśmy najciekawsze wzory z Instagrama – niech będą Twoją inspiracją! Jeśli nie masz wprawy w robieniu zdobień samodzielnie, to nic straconego! Zawsze możesz pokazać zdjęcia profesjonalistce, która bez problemu wyczaruje na Twoich paznokciach dowolny wzór.

Najmodniejsze świąteczne wzory na paznokciach

1. Motyw bombki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s the most wonderful time of the year🎅🏼 @alaskorohhodova Everything on these are completely hand painted along with the 3D bow on the present 🎁 ———————————————————————— The snowflakes were from @magpie_beauty #cablknitnails #knittednails #freehandart #nailsart #nails2inspire #xmasnails #nailsonfleek #nailsoftheday #nailsofinstagram #nailsofig #nailsoftoday #notd #pointednails #showscratch #scratchmagazine #nailsmag #nailpro #nailitmag #nailitdaily #nails4days #nails4u #nails4yummies #winternails #snowflakes #snowflakenails @magpie_beauty #presentnails #bownails #christmasnails #christmas #rednails

Post udostępniony przez ᗩᒪEᗩᔕᕼᗩ ᖇEᑎᑎIE 💅🏻 (@aleashas_nails_xx)

2. Wzór Mikołaja

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎅🏻❤❤ #newnail #nail #santa #santacruz #santanail #christmasnails #christmas #xmasnails #red #winter #heart #cute

Post udostępniony przez にこ (@nico3_stagram)

3. Manicure z reniferem

4. Motyw cukierków na choinkę

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.