metaorfoza-malgorzaty-ostrowskiej
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Takiej Małgorzaty Ostrowskiej jeszcze nie widzieliście!

Nowa fryzura pokazuje jej zupełnie nowe oblicze!

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2020 12:30
metaorfoza-malgorzaty-ostrowskiej
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Małgorzata Ostrowska to jedna z największych gwiazd polskiej piosenki. Śpiewa od 11 roku życia, ale największą sławę przyniosły jej przeboje nagrane z zespołem Lombard - grali razem przez 10 lat od 1981 roku. Ich hit Szklana pogoda zna w Polsce chyba każdy! Potem, w 1999 roku wokalistka postawiła na karierę solową i wydała pod swoim nazwiskiem aż 8 płyt, w tym ostatnią w 2019 roku. Piosenkarka przez całą karierę słynęła z ostrego, rockowego wizerunku. Skórzane kurtki, ćwieki, dużo czerni plus charakterystyczne nastroszone włosy, często strzyżone na irokeza to były jej znaki rozpoznawcze. Jednak teraz, w czasie promocji nowego singla Zadzwoń, wyraźnie zmienia look na delikatniejszy i bardziej kobiecy. Jak wygląda?

Nowa fryzura Małgorzaty Ostrowskiej

Małgorzata Ostrowska, jak na prawdziwą rockmankę przystało, nie zmieniała stylu ani w sposobie noszenia się, ani śpiewania. Przy okazji poprzedniego krążka wydanego w 2019 roku pojawiły się głosy, że w tym wieku nie powinna już takich rzeczy pisać ani śpiewać. Ale dla niej wiek nie ma znaczenia! Bo w duszy nadal jest tą samą, zadziorną kobietą, co wcześniej. 

Co więc skłoniło ją do złagodzenia wizerunku w tym roku? Trudno powiedzieć. Może bardziej melancholijny nastrój? A może to tylkostylizacja fryzjera, a za kilka dni Małgorzata Ostrowska znów pokaże swoje „pazurki”? Bo na kolejnym zdjęciu już widać, że do tego uczesania dodała czerwone usta i charakterystyczne okulary, co od razu zmieniło look na mocniejszy. Tylko zobaczcie jaka jest różnica!

Po wizycie u fryzjera:

Na spotkaniu w poznańskiej galerii sztuki współczesnej:

W którym wydaniu bardziej wam się podoba? My jednak kochamy te rockowe akcenty1!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.