Kim Kardashian z mocno pomalowanymi rzęsami
Fot. Instagram/Kim Kardashian
VIVA! Tylko u nas

Top 5: najbardziej pogrubiające tusze do rzęs polecane przez światowych makijażystów

Szukasz tuszy do rzęs, który maksymalnie podkreślą twoje oczy? Oto one!

Anna Kusiak 27 stycznia 2022 09:44
Kim Kardashian z mocno pomalowanymi rzęsami
Fot. Instagram/Kim Kardashian

Koniec z eksperymentowaniem! Przedstawiamy najlepsze tusze do rzęs polecane przez makijażystów na całym świecie. Dzięki nim osiągniesz efekt "firanki". Rzęsy będą pięknie podkreślone, dłuższe i gęstsze. 

Najlepsze tusze polecane przez światowych makijażystów

Lancome Lash Idole Mascara

Lancome  Lash Idole Mascara to francuski tusz, który  pogrubia rzęsy oraz wydłuża bez efektu sklejonych włosków oraz grudek. Niezwykle ważną w przypadku tej maskary okazuje się idealnie wyprofilowana szczoteczka, która dosłownie dosięgnie wszystkich, nawet tych najkrótszych rzęs. Rzęsy są podkręcone aż od nasady, a efekt ten utrzymuję się cały dzień bez osypywania. Na KWC ma wysoką ocenę 4,8 na 5 możliwych gwiazdek. 

Lancome Lash Idole Mascara
Fot. Mat. pras.

Tusz do rzęs L'Oreal Paris Volume Million Lashes Balm Noir 

Tusz do rzęs L'Oreal Paris Volume Million Lashes Balm Noir to nasze ostatnie odkrycie dzięki... aktorce, która zagrała w serialu "Emily w Paryżu". To Camille Razat, która na codzień używa właśnie tego tuszu. Camille ma naturalnie krótkie i jasne rzęsy, a ten tusz robi prawdziwe cuda z jej okiem! Co więcej, tusz ten działa nie tylko optycznie od razu po nałożeniu go na nasze rzęsy, ale wykazuje również działanie pielęgnacyjne - to taki balsam do rzęs!

The Curler Mascara Volume Effet Faux Cils od Yves Saint Laurent

Maskara The Curler Mascara Volume Effet Faux Cils od Yves Saint Laurent to nasza kolejna propozycja. Podkręca, wydłuża i pogrubia. Szczoteczka jest delikatnie lekko wygięta, dzięki czemu jest niezwykle precyzyjna. Różowy grzebyczek, który możecie zobaczyć z bliska, rozczesuje rzęsy oraz unosi je i podkręca. Cena jest dość wysoka, ale... czy warto? Według Wizażanek na KWC warto. Tusz ma ocenę 4,3 na 5 gwiazdek.

Maybelline Lash Sensational 

Maybelline Lash Sensational to nasza propozycja numer trzy, która mimo swojej niższej ceny, działa jak luksusowy produkt! Maskara ta ma niezwykle precyzyjną szczoteczkę, która pozwala na dotarcie do nawet najkrótszych rzęs w kącikach oczu. Już jedna warstwa wystarczy, by cieszyć się maksymalnie pogrubionymi i wydłużonymi rzęsami. Cena regularna tej maskary ponad 40 zł, jednak teraz kupimy ją na bardzo dużej promocji za 17 zł.

MAYBELLINE TUSZ LASH SENSATIONAL INTENSE BLACK
Fot. Mat. pras.

Pamiętajcie, że pięknego zalotnego spojrzenia nie uzyskacie tylko dzięki maskarze.  Dobrym trikiem będzie przed nałożeniem maskary użycie zalotki do rzęs, która jeszcze bardziej je podwinie, a spojrzenie będzie jeszcze bardziej zalotne. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.