Zobaczcie jak prezentowała się Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Bela oraz Joanna Kulig.

Marta Baran 26 marca 2019 13:30

Orły 2019 to najbardziej wyczekiwane rozdanie nagród w Polsce. Można na nich zobaczyć plejadę gwiazd w niesamowitych stylizacjach i perfekcyjnych makijażach. Na tegorocznej gali królowały klasyczne czerwone usta, a także policzki delikatnie muśnięte różem.

Gwiazdy stawiają na modne dodatki

W tym sezonie prawdziwą furorę na pokazach mody robią spinki we włosach – na gali rozdania Orłów również nie mogło ich zabraknąć! Koniecznie zobaczcie, która gwiazda zainspirowała się tym trendem. Zdjęcia z naszej galerii mogą być twoją inspiracją na wielkie wyjście!

1/8
Copyright @Mateusz Jagielski/EAST NEWS
1/8

Joanna Kulig

Na tegorocznej gali Kulig po raz pierwszy publicznie pokazała się po porodzie i musimy przyznać, że wyglądała niesamowicie. Delikatny makijaż to strzał w 10!

2/8
Copyright @Mateusz Jagielski/EAST NEWS
2/8

Małgorzata Kożuchowska

Motywem przewodnim makijażu aktorki był róż -– postawiła na usta oraz oczy w tym właśnie kolorze. Małgosia prezentował się świetnie.

3/8
Copyright @TRICOLORS/EAST NEWS
3/8

Małgorzata Bela

Modelka postawiła na proste, minimalistyczne upięcie włosów i delikatny makijaż przełamany efektowną, czerwoną szminką.

4/8
Copyright @Piotr Molecki/EAST NEWS
4/8

Grażyna Torbicka

Tegoroczną galę poprowadziła Grażyna Torbicka. Dziennikarka pokazała się w klasycznych hollywoodzkich falach, które sprawiły, że wyglądała niezwykle szykownie.

5/8
Copyright @Adam Jankowski/EAST NEWS
5/8

Magdalena Różdżka

Zachwyciła upięciem włosów w stylu retro. To był znakomity wybór!

6/8
Copyright @Adam Jankowski/EAST NEWS
6/8

Maja Ostaszewska

W tym roku aktorka postawiła na dodatki! Maja pokazała się w dużych, zdobionych spinkach, które są absolutnym hitem wiosny.

7/8
Copyright @Mateusz Jagielski/EAST NEWS
7/8

Olga Bołądź

Gwiazda zdecydowała się na delikatny, świeży makijaż. Mocniej podkreśliła jedynie usta.

8/8
Copyright @Mateusz Jagielski/EAST NEWS
8/8

Roma Gąsiorowska

Aktorka postanowiła podkreślić swoje piękne oczy – w tym celu powieki podkreśliła błyszczącymi cieniami i mocniej podkreśliła brwi. Jak Wam się podoba efekt?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.