My chcemy mieć z niej wszystko! A Ty?

Marta Cieplak 20 lipca 2019 16:30

6 czerwca 2019 roku Frida Kahlo obchodziłaby 112 urodziny. Z tej okazji marka Ulta Beauty postanowiła stworzyć kolekcję kosmetyków inspirowaną odważnym i charakterystycznym wizerunkiem artystki. Do sprzedaży trafi 22 lipca. Co w niej znajdziemy?

Kolekcja Fridy Kahlo w Ulta Beauty

W kolekcji znajduje się aż 9 produktów, w tym paleta cieni, róże do policzków, pomadka w płynie, rozświetlacz, paleta do brwi, a także zestaw pędzli w efektownym opakowaniu oraz opaska z kwiatami, która idealnie nawiązuje do tego, jak czesała się Frida. Dzięki temu będzie można wykreować total look w stylu meksykańskiej artystki! Ceny wahają się od 10 do 30 dolarów, więc są dostępne dla każdego. 

Co ciekawe pod postem pokazującym nową kolekcję rozpętała się prawdziwa burza! Fani zarzucili firmie Ulta Beauty, że na zdjęciu wykorzystanym na opakowaniach wyretuszowano brwi artystki, które były jej znakiem rozpoznawczym. Firma szybko jednak zareagowała i odpowiedziała, że nad kolekcja pracowali ściśle z Frida Kahlo Corporation i to od nich dostali to zdjęcie. Okazało się, że fotografia zrobiona była w latach 20 XX wieku, kiedy rzeczywiście artystka nie miała jeszcze tam mocno zrośniętych brwi. Fanów to jednak nie uspokoiło, bo uważają, że powinni pokazać klasyczny wizerunek Fridy, z którego słynie. A Ty jak uważasz? 

1/4
kosmetyki Ulta Beauty inspirowane Fridą Kahlo
Copyright @materiały prasowe
1/4

Paletka do makijażu Frida Kahlo Signature Box, ULTA BEAUTY, 30 dolarów.

2/4
kosmetyki Ulta Beauty inspirowane Fridą Kahlo
Copyright @materiały prasowe
2/4

Baza pod makijaż Face Primer, ULTA BEAUTY, 15 dolarów; Płynny rozświetlacz Liquid Illuminator, ULTA BEAUTY, 10 dolarów.

3/4
kosmetyki Ulta Beauty inspirowane Fridą Kahlo
Copyright @materiały prasowe
3/4

Zestaw pędzli Artist Brush Set, ULTA BEAUTY, 30 dolarów; Kosmetyczka z wizerunkiem Fridy Kahlo, ULTA BEAUTY, 20 dolarów.

4/4
kosmetyki Ulta Beauty inspirowane Fridą Kahlo
Copyright @materiały prasowe
4/4

Opaska z kwiatami, ULTA BEAUTY, 18 dolarów; Pomadka w płynie, ULTA BEAUTY, 10 dolarów

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.