katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-2
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Kasia Cichopek pokazała na wakacjach długie nogi! Fani porównują ją do Anji Rubik

Niesamowite zdjęcie zbiera mnóstwo komplementów!

Aleksandra Frankowska 12 kwietnia 2021 16:27
katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-2
Fot. Olga Majrowska

Kasia Cichopek wraz z dziećmi i mężem Marcinem Hakielem odpoczywa na egzotycznej Dominikanie. Na Instagramie aktorki i tancerza zobaczyć można przepiękne, rodzinne zdjęcia. Widać, że wszyscy bawią się doskonale. Cichopek i Hakiel to jedna z niewielu par show biznesu z tak długom stażem. W tym roku obchodzić będą już 16. rocznicę. Para poznała się na planie Tańca z Gwiazdami, wygrywając jednocześnie II edycję programu. Jak wspominał sam Hakiel, kiedy pierwszy raz zobaczył żonę na sali treningowej, nie miał pojęcia, kim jest. Ona zaś doskonale znała do z pierwszej edycji. Na najnowszym zdjęciu Kasia Cichopek pozuje na palmie, a jej nogi są tak długie, niczym nogi Anji Rubik! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Czytaj również: Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda zimą praca na planie M jak miłość 

Kasia Cichopek prezentuje długie nogi na Dominikanie

Chociaż Kasia Cichopek karierę w show biznesie rozpoczęła jeszcze jako nastolatka wcielając się w postać Kingi Zduńskiej w serialu M jak Miłość, jej popularność z roku na rok rosła. Teraz prowadzi również program Pytanie na śniadanie i rozwija własną firmę. Po wielu zawodowych wyzwaniach, wraz z rodziną Cichopek wyjechała na Dominikanę, na zasłużony urlop.

Czas naładować baterie. Oczywiście wszystko zgodnie z zaleceniami, bezpiecznie, bo już wielu z was mi mówi, że jedni mogą, inni nie. Wszyscy mogą, granice nie zamknięte, ale trzeba wybrać odpowiedni kierunek i zadbać, żeby było bezpiecznie – mówiła na Instastory.

Czytaj również: Kasia Cichopek pokazała domowe biuro! Tak można pracować!

Przepiękne plaże, palmy i biały piasek to nic patrząc na najnowsze zdjęcie gwiazdy. Kasia Cichopek pozuje na egzotycznej palmie. Kasia, która ma 150 cm wzrostu pochwaliła się bardzo długimi i szczupłymi nogami. Aktorka pozuje w czarnym, jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, którego dekolt w serek pięknie podkreśla jej biust.

Trzeba przyznać, że to ogromna konkurencja dla Anji Rubik! W podpisie zdjęcia Cichopek wyjaśniła jednak, że taki efekt uzyskała dzięki odpowiedniej perspektywie. Jak Wam się podoba Kasia w takim wydaniu? 

katarzyna-chichopek-pokazala-domowe-biuro-5
Fot. Instagram@katarzynacichopek
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.