Z ŻYCIA GWIAZD

Grażyna Torbicka zamieściła w sieci zdjęcie sprzed 30 lat!

Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Konrad Szczęsny 14 sierpnia 2018 16:54

Dziś jest ikoną dziennikarstwa i niekwestionowanym autorytetem w świecie filmu. A jak wyglądała 30 lat temu, gdy była dopiero na początku swojej zawodowej drogi? Grażyna Torbicka zdradziła to, publikując archiwalne zdjęcie na Instagramie. Pozuje na nim z mamą, Krystyną Loską oraz Lucjanem Kydryńskim i jego synem Marcinem. Fotografia pochodzi z 1988 roku i została wykonana w trakcie festiwalu w Sopocie.

Grażyna Torbicka na zdjęciu z mamą z 1988 roku z Sopotu

Dziś Grażyna Torbicka jest nie tylko szanowaną dziennikarką i prezenterką, lecz także niekwestionowanym autorytetem w świecie zarówno polskiej, jak i europejskiej kinematografii. Na koncie ma m.in. bycie jurorem na Międzynarodowych Festiwalach Filmowych w Berlinie, Cannes, Bari, zaś w 1998 roku prowadziła ceremonię rozdania Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Co roku bywa także na festiwalu w Cannes, jak również od 12 lat jest dyrektor artystyczną Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbywa się co roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. 

Na fali wspomnień związanych z działalnością zawodową Grażyna Torbicka zamieściła w sieci archiwalne zdjęcie. Pozuje na nim z mamą, Krystyną Loską, Lucjanem Kydryńskim oraz jego synem Marcinem. Fotografia pochodzi z 1988 roku.

„Tak było na festiwalu Sopocie w 1988r 😃 a już jutro koncert Top of the top Sopot Festival który poprowadzi m.in Grażyna Torbicka 🎤 @sopot_topofthetop_festival #GrażynaTorbicka #KrystynaLoska #LucjanKydryński #MarcinKydryński #Sopot #OperaLeśna”, podpisała je prezenterka.

Fani zachwyceni zdjęciem Grażyny Torbickiej z Sopotu

„Wielkie wow”, napisała jedna z fanek. Za pomocą emotikon zachwyt fotografią wyraził również Rafał Maślak oraz dziennikarka Marta Kuligowska.

Przyznać należy, że w ciągu 30 lat Grażyna Torbicka niewiele się zmieniła, co jest doskonałym dowodem na to, że klasa i seksapil nie mają metryki!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.