Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Grażyna Torbicka wciąż zachwyca młodym wyglądem mimo upływającego czasu!

Jak ona to robi?

Aleksandra Frankowska 10 listopada 2021 12:27
Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lata mijają, a Grażyna Torbicka wciąż cieszy się młodym wyglądem. Prezenterka skończyła 62 lata, a upływ czasu w ogóle na nią nie wpływa. Ma świetną figurę i gładką cerę. Niejedna młodsza koleżanka po fachu mogłaby pozazdrościć jej takiej urody. Wiemy, jaki jest jej sekret!

ZOBACZ TEŻ: Ubierz się jak Grażyna Torbicka! Ponadczasowa biel zawsze w modzie!

Grażyna Torbicka - sekrety młodości

Mówi się, że jest jedną z najpiękniejszych polskich kobiet. To z pewnością zasługa genów, które odziedziczyła po znanej mamie, Krystynie Losce. Niemniej do jej wyglądu przyczynia się również codzienna pielęgnacja i zdrowy tryb życia. Torbicka bardzo o siebie dba, zarówno w kwestii odżywiania, jak i rytuałów kosmetycznych. Ma swoje sposoby na zachowanie idealnego, młodzieńczego wyglądu, którymi jakiś czas temu podzieliła się z portalem Plejada.pl.

Grażyna Torbicka i jej przepis na młody wygląd

Uroda Grażyny Torbickiej to coś, czym prezenterka zachwyca od lat. Pod wrażeniem dobrej formy dziennikarki się zarówno Polacy, jak i osoby z zagranicy. Prezenterka mimo 62 lat, wygląda znacznie młodziej. Jaki jest jej sekret? To pewien rytuał pielęgnacyjny, któremu wierna jest od wielu lat. Torbicka od zawsze używa tych samych kosmetyków. Są one zbawienne dla jej skóry, a żadne kampanie reklamowe nie są w stanie przekonać jej do zmiany. Ma swoje wypróbowane produkty - przy ich zakupie nie kieruje się ceną, a składem. Dodatkowo Torbicka stosuje zrównoważoną dietę, opartą przede wszystkim na owocach i warzywach. Produkty te doskonale wpływają na jej cerę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Grażyna Torbicka kończy dzisiaj 62 lata! Pamiętacie te piękne kreacje?

Grażyna Torbicka stosuje botoks?

Prezenterka w rozmowie z Plejadą nie zdradziła bezpośrednio, czy stosuje zabiegi medycyny estetycznej, jednak w pewien sposób je zanegowała. Twierdzi, że nie jesteśmy w stanie zatrzymać czasu, więc po co zmieniać rysy twarzy. No cóż, trudno się z nią nie zgodzić, prawda?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.