Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Grażyna Torbicka wciąż zachwyca młodym wyglądem mimo upływającego czasu!

Jak ona to robi?

Aleksandra Frankowska 10 listopada 2021 12:27
Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lata mijają, a Grażyna Torbicka wciąż cieszy się młodym wyglądem. Prezenterka skończyła 62 lata, a upływ czasu w ogóle na nią nie wpływa. Ma świetną figurę i gładką cerę. Niejedna młodsza koleżanka po fachu mogłaby pozazdrościć jej takiej urody. Wiemy, jaki jest jej sekret!

ZOBACZ TEŻ: Ubierz się jak Grażyna Torbicka! Ponadczasowa biel zawsze w modzie!

Grażyna Torbicka - sekrety młodości

Mówi się, że jest jedną z najpiękniejszych polskich kobiet. To z pewnością zasługa genów, które odziedziczyła po znanej mamie, Krystynie Losce. Niemniej do jej wyglądu przyczynia się również codzienna pielęgnacja i zdrowy tryb życia. Torbicka bardzo o siebie dba, zarówno w kwestii odżywiania, jak i rytuałów kosmetycznych. Ma swoje sposoby na zachowanie idealnego, młodzieńczego wyglądu, którymi jakiś czas temu podzieliła się z portalem Plejada.pl.

Grażyna Torbicka i jej przepis na młody wygląd

Uroda Grażyny Torbickiej to coś, czym prezenterka zachwyca od lat. Pod wrażeniem dobrej formy dziennikarki się zarówno Polacy, jak i osoby z zagranicy. Prezenterka mimo 62 lat, wygląda znacznie młodziej. Jaki jest jej sekret? To pewien rytuał pielęgnacyjny, któremu wierna jest od wielu lat. Torbicka od zawsze używa tych samych kosmetyków. Są one zbawienne dla jej skóry, a żadne kampanie reklamowe nie są w stanie przekonać jej do zmiany. Ma swoje wypróbowane produkty - przy ich zakupie nie kieruje się ceną, a składem. Dodatkowo Torbicka stosuje zrównoważoną dietę, opartą przede wszystkim na owocach i warzywach. Produkty te doskonale wpływają na jej cerę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Grażyna Torbicka kończy dzisiaj 62 lata! Pamiętacie te piękne kreacje?

Grażyna Torbicka stosuje botoks?

Prezenterka w rozmowie z Plejadą nie zdradziła bezpośrednio, czy stosuje zabiegi medycyny estetycznej, jednak w pewien sposób je zanegowała. Twierdzi, że nie jesteśmy w stanie zatrzymać czasu, więc po co zmieniać rysy twarzy. No cóż, trudno się z nią nie zgodzić, prawda?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.