Sprawdź, kto nas zachwycił!

Aleksandra Charzewska 14 stycznia 2019 11:29

Statuetki Critics’ Choice Awards 2019 zostały wręczone! Na gali pojawiło się wiele znakomitych aktorek, które swoją obecnością (a także wyglądem!) uświetniły wczorajszą uroczystość. Minął zaledwie tydzień od rozdania Złotych Globów więc ,,glam drużyny” gwiazd nie miały łatwego zdania podczas wymyślania kolejnych, zaskakujących czerwono-dywanowych looków. Niektórym się jednak udało! Odmieniona Lady Gaga, ponadczasowa Elizabeth Olsen czy nowoczesna Charlize Therone? Która z gwiazd prezentowała się najlepiej podczas gali Critics’ Choice 2019? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/5
top beauty Critics Choice
Copyright @Rex Features/East News
1/5

Często, tak jak w przypadku Lucy Boynton, minimalistyczne wizaże sprawdzają się najlepiej podczas oficjalnych uroczystości. Wyrównany koloryt cery, delikatnie podkreślone spojrzenie kępkami sztucznych rzęs i pomadka dopasowana kolorystycznie do różu na policzkach - jesteśmy na tak!

2/5
top beauty Critics Choice
Copyright @Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News
2/5

Podczas gali rozdania Złotych Globów makijaż i fryzura Lady Gagi nas rozczarowały... Teraz jest zupełnie inaczej! Delikatny, kobiecy makijaż utrzymany w odcieniach różu i fryzura w stylu dawnego Hollywood były strzałem w dziesiątkę.

3/5
top beauty Critics Choice
Copyright @Sipa USA/Sipa USA/East News
3/5

Elizabeth Olsen to prawdziwa trendsetterka! Na gali rozdania nagród Critics' Choice pojawiła się w najmodniejsze fryzurze 2019 roku, czyli subtelnej grzywce. Porządna porcja różu na policzkach i rozświetlacza sprawiły, że makijaż aktorki wyglądał świeżo, a ciemny odcień czerwieni na ustach nadał ponadczasowego charakteru.

4/5
top beauty Critics Choice
Copyright @Rex Features/East News
4/5

Makijaż z akcentem na usta to zawsze dobre, czerwono-dywanowe rozwiązanie. Podczas gali rozdania nagród Critics' Choice zdecydowała się na nie Olivia Munn i... wszystkich zachwyciła! Dodatkowo, delikatne upięcie z wyciągniętymi przy twarzy kosmkami podkreśliło delikatną urodę aktorki.

5/5
top beauty Critics Choice
Copyright @Rex Features/East News
5/5

Charlize Theron uwielbia makijaże w odcieniach brudnego i różowego złota. Tym razem makijaż oczu w tych odcieniach połączyła z nude błyszczykiem i mocnym konturowaniem twarzy. Dodatkowo nowoczesna fryzura nadała całości zadziornego charakteru.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.