Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
metamorfozy gwiazd

Córka Ewy Kasprzyk niesamowicie schudła! Carmell wygląda jak mama…

Małgorzata Bernatowicz ma teraz świetną figurę!

Redakcja VIVA! 17 maja 2021 12:30
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Córka aktorki Ewy Kasprzyk jest piosenkarką i na scenie występuje pod pseudonimem artystycznym Carmell. Nazywa się Małgorzata Bernatowicz i jest córką Kasprzyk i jej byłego męża, Jerzego Bernatowicza. Ostatnio o Ewie Kasprzyk było głośno, bo jej małżeństwo rozpadło się po 36 latach. Rozwód został sfinalizowany we wrześniu 2019 roku, a Ewa jest szczęśliwie zakochana w nowym partnerze Michale Kozerskim i niedawno zaręczyła się ze swoim ukochanym podczas podróży do Grecji. W życiu córki aktorki także sporo zmian! 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Kasprzyk pokazała się w nowej stylowej fryzurze. Ale metamorfoza!

Córka Ewy Kasprzyk niesamowicie schudła! Jak teraz wygląda Carmell

Małgorzata Bernatowicz jest artystką, która śpiewa i komponuje muzykę. Na polskiej scenie muzycznej zaistniała już kilka lat temu kilka lat temu w słynnym show Must Be The Music, gdzie z zespołem MashMish doszła do finału drugiej edycji. Carmell spróbowała też swoich sił w The Voice of Poland oraz wystartowała w preselekcjach do Eurowizji 2017.

Z mamą Ewą Kasprzyk łączy ją świetna relacja, ale trzeba było czasu, żeby ich stosunki dobrze się ułożyły. Małgorzata cierpiała na depresję, a choroba oddaliła ją od mamy.  Małgorzata pozowała ze sławną mamą na wielu zdjęciach. Trzeba przyznać, że przez lata miała pełne kształty. Teraz wygląda doskonale i naprawdę sporo schudła. Na profilu Carmell na Instagramie córka Kasprzyk publikuje zdjęcia, na których widać, że jest szczupła i szczęśliwa. Podobno praktykuje jogę.

Malgorzta Bernatowicz corka Ewy Kasprzyk schudla
Fot. IPHOTO/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.