Aniołek Victoria's Secret radzi co zabrać na urlop
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Co spakować do wakacyjnej walizki i jak przetrwać długi lot samolotem?

Poznaj sposoby Romee Strijd, aniołka Victoria's Secret!

Marta Cieplak 15 czerwca 2019 15:59
Aniołek Victoria's Secret radzi co zabrać na urlop
Fot. adobe.stock.com

Romee Strijd, holenderska modelka i aniołek Victoria's Secret spędza w samolocie długie godziny, a mimo to zawsze wygląda doskonale. Jak ona to robi? Oto jej sprawdzone porady, dzięki którym pakowanie na urlop i sama podróż, będą już tylko czystą przyjemnością!

Pielęgnacja skóry podczas lotu

„Podstawą podczas długiego lotu jest picie dużej ilości wody, nakładanie odżywczych kremów, a nawet silnie nawilżających maseczek. Nawilżanie, nawilżanie, nawilżanie” zdradziła w rozmowie z autralijskim wydaniem Vogue'a. W końcu powietrze w samolocie jest suche jak na pustyni! Jeśli masz przed sobą kilka lub kilkanaście godzin lotu, rzeczywiście możesz poświęcić więcej czasu na pielęgnację i zrobić sobie nawet małe spa – czas szybciej minie:-)

Po przylocie na miejsce Romee włącza plan minimum – ogranicza ilość stosowanych kosmetyków. Na skórę nakłada bogaty krem odżywczy, krem z SPF, a na usta balsam. Do tego tylko jeszcze mgiełka nawilżająca od Khiel's i gotowe. Modelka nie maluje się i daje swojej skórze odpocząć.

Jak się spakować na wakacje?

Romee ma genialny sposób nie tylko na ułatwienie sobie pakowania, ale także na nie marnowanie pięknego dnia na urlopie na wymyślanie stylizacji. „Przed wyjazdem poświęcam dzień na przymiarki stylizacji, potem robię ich zdjęcia i zachowuję w telefonie pod hasłem wakacyjne looki. To bardzo oszczędza czas!” dodaje. Do tego aniołek wyznaje, że do walizki pakuje też zawsze gumy do ćwiczeń i skakankę. „Ćwicz codziennie rano 30 minut przed śniadaniem, żeby potem mieć już cały dzień tylko na przyjemności i odpoczynek” podpowiada. Genialnie proste, ale jak widać skuteczne! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunset 🌞

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1,2,3,4 times @revolve festival💘 #revolvefestival

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?