Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
Metamorfozy gwiazd

Beata Kozidrak opowiedziała szczerze o swoich kompleksach!

I pokazała zdjęcie z młodości!

Marta Cieplak 4 października 2019 12:15
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Beata Kozidrak jest jedną z największych gwiazd polskiej piosenki i przez wiele osób uważana jest za symbol kobiecości. Dlatego jej wyznanie o tym, że kiedyś nie akceptowała swojego wyglądu, wywołał poruszenie wśród jej fanów.

Beata Kozidrak o kompleksach

Na scenie piosenkarka zawsze emanuje niesamowitą energią i chętnie eksponuje piękne kształty. Nikt więc nie podejrzewałby nawet, że tak pewna siebie kobieta kiedyś nie lubiła swojego ciała! Było jednak inaczej. Beata Kozidrak wyznała to w poruszającym wpisie na Instagramie: „Pamiętam, że nie akceptowałam siebie jak byłam nastolatką: ciągle myślałam, że jestem za chuda, za piegowata, i jeszcze do tego ten za długi nos, a mając starsze rodzeństwo czułam się tą gorszą. Wszystko się zmieniło, gdy znalazłam w swoim życiu pasję i miłość. Nie traćcie czasu na głupoty, bo szczęście to akceptować siebie“.

Fani zasypali ją komentarzami, w których dziękują jej za te słowa: „Brawo za tak piękne i mądre słowa”, „P Beatko akceptacja samego siebie najważniejsza”, „Dzięki tobie mam siłę, by walczyć dalej”, „Dla mnie zawsze Pani była i jest wzorem”.

Gwiazda opublikowała też zdjęcie z młodości, na którym wygląda zupełnie inaczej niż dziś! Poznalibyście ją? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!