Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
Metamorfozy gwiazd

Beata Kozidrak opowiedziała szczerze o swoich kompleksach!

I pokazała zdjęcie z młodości!

Marta Cieplak 4 października 2019 12:15
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Beata Kozidrak jest jedną z największych gwiazd polskiej piosenki i przez wiele osób uważana jest za symbol kobiecości. Dlatego jej wyznanie o tym, że kiedyś nie akceptowała swojego wyglądu, wywołał poruszenie wśród jej fanów.

Beata Kozidrak o kompleksach

Na scenie piosenkarka zawsze emanuje niesamowitą energią i chętnie eksponuje piękne kształty. Nikt więc nie podejrzewałby nawet, że tak pewna siebie kobieta kiedyś nie lubiła swojego ciała! Było jednak inaczej. Beata Kozidrak wyznała to w poruszającym wpisie na Instagramie: „Pamiętam, że nie akceptowałam siebie jak byłam nastolatką: ciągle myślałam, że jestem za chuda, za piegowata, i jeszcze do tego ten za długi nos, a mając starsze rodzeństwo czułam się tą gorszą. Wszystko się zmieniło, gdy znalazłam w swoim życiu pasję i miłość. Nie traćcie czasu na głupoty, bo szczęście to akceptować siebie“.

Fani zasypali ją komentarzami, w których dziękują jej za te słowa: „Brawo za tak piękne i mądre słowa”, „P Beatko akceptacja samego siebie najważniejsza”, „Dzięki tobie mam siłę, by walczyć dalej”, „Dla mnie zawsze Pani była i jest wzorem”.

Gwiazda opublikowała też zdjęcie z młodości, na którym wygląda zupełnie inaczej niż dziś! Poznalibyście ją? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.