Zmarl Boo - najpopularniejszy pies swiata
Fot. Instagram
O tym się mówi

Zmarł Boo - najpopularniejszy pies świata! Jego profil obserwowało prawie 600 tys. fanów!

Na samą myśl o jego historii łezka kręci się w oku...

Aleksandra Frankowska 15 sierpnia 2020 13:30
Zmarl Boo - najpopularniejszy pies swiata
Fot. Instagram

Okazuje się, że popularność w mediach społecznościowych zdobyć mogą nie tylko ludzie, ale również zwierzęta. Smutne wieści dotarły do nas z daleka – najpopularniejszy piesek z Instagrama, słynny Boo odszedł we śnie. Pomeranian miał już 12 lat! Jego konto obserwowało ponad 16 milionów użytkowników na Facebooku, a także prawie 600 tysięcy na Instagramie.

Niezwykła kariera psa Boo w mediach społecznościowych

Boo miał życie, jak niejeden celebryta. Ze względu na swoją fryzurę w stylu misia, zawojował social media. Pies występował w telewizji i co więcej, wydano o nim również książkę pt. Boo - życie najsłodszego psa na świecie. W swojej celebryckiej karierze został również ambasadorem amerykańskiej linii lotniczej

Problemy ze zdrowiem Boo

Kiedy w 2017 roku odszedł przyjaciel Boo – Buddy, ten zaczął mieć problemy z sercem. Właściciele, jak i lekarze doszli do wniosku, że to strata ukochanego kompana tak wpłynęła na psa. Mimo prób leczenia, jego choroba z roku na rok zaczynała się pogłębiać. Do tego doszedł także wiek psa, który odszedł mając już 12 lat.

Po tym, jak Buddy zdechł, Boo zaczął mieć problemy z sercem. Sądzimy, że jego serce dosłownie pękło po tym, jak odszedł Buddy

Na wieść o śmierci Boo płakał cały Instagram

Informację o śmierci swojego pupila właściciele przekazali fanom za pośrednictwem social mediów. Fani przeżyli jego odejście równie mocno. Piesek wielu z nich dostarczał ogrom radości każdego dnia.

Jesteśmy załamani, ale znajdujemy pocieszenie w tym, że nie odczuwa już żadnego bólu. Wiemy, że Buddy był pierwszym, który powitał go po drugiej stronie tego tęczowego mostu i razem są szczęśliwsi. Boo, kochamy cie całym sercem i będziemy za tobą tęsknić aż do dnia, gdy znów się spotkamy. Baw się dobrze, biegając z Buddym i psocąc, gdziekolwiek jesteście.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doggy social distancing as illustrated by Buddy & Boo.

Post udostępniony przez Buddy + Boo (@buddyboowaggytails)

Psia rodzina Boo

Boo wychowywał się z innym psem tej samej rasy o imieniu Buddy. Jego brat wyglądał jednak jak klasyczny Pomeranian, a do zdjęć na Instagramie bardzo często pozowali razem. Cudowne psiaki były oczkiem w głowie swoich właścicieli, które zarówno po śmierci Buddiego, jak i Boo postanowili, że do ich rodziny dołączą kolejne czworonogi. Tym samym kontynuują działalność profili social media, których twarzą był Boo, publikując równie urocze zdjęcia nowych pupili. Nigdy jednak nie zapomnieli o swoich Pomeranianach, które pokochał cały świat!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Woke up to this face today 🐶

Post udostępniony przez Buddy + Boo (@buddyboowaggytails)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.