Kate, pałac Kensington
Fot. Instagram/East News
Domy gwiazd

Wielka Brytania. Księżna Kate pokazała jeden ze swoich pokoi w Pałacu Kensington!

Nigdy niewidziane wnętrze ujrzało światło dzienne!

Aleksandra Frankowska 6 maja 2021 18:27
Kate, pałac Kensington
Fot. Instagram/East News

W okresie pandemii księżna Kate i książę William bardzo często pokazywali publicznie wnętrza kilku pokoi z pałacu Kensington, gdzie mieszkają na co dzień. Wiązało się to ze spotkaniami, które odbywali online z przedstawicielami różnych organizacji czy też grup. Tym razem księżna Kate również podczas wykonywania swoich obowiązków uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała nikomu nieznany dotąd pokój. Jego wnętrze robi wrażenie. Jak mieszka księżna Kate i książę William?

Czytaj również: Nie zgadniesz, co księżna Kate zawsze trzyma w torebce!

Księżna Kate pokazała niewidziany dotąd pokój w pałacu Kensington

Małżeństwo Cambridge’ów to przykład idealnej miłości. Para 29 kwietnia 2021 roku świętowała już 10. rocznicę ślubu. Doczekali się oni trójki dzieci, księcia George’a, księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa. W okresie pandemii wiele obowiązków służbowych przyszło im wykonywać z własnego domu, którym w ich przypadku jest pałac Kensington, ten sam w którym niegdyś mieszkała Lady Diana. Księżna Kate i książę William mają tam do dyspozycji 20 pomieszczeń.

Zobacz też: Poznaj sekrety diety księżnej Kate!

Najnowsze zdjęcie na profilu książęcej pary ukazuje księżną Kate podczas rozmowy z położną Harriet Nayiga. W kadrze, który został opublikowany widać wnętrza nowego, nieznanego do tej pory pokoju. Kate zasiadła w jasnoniebieskim fotelu z wzorzystą poduszką. Przed nią postawiono niewielki drewniany stolik, który służył jako podpora dla tableta przez który prowadziła rozmowę. Uwagę przykuwa również kolorowy dywan, który dodaje wnętrzu ekspresji i energii.

Jak Wam się podoba niewidziany dotąd pokój w pałacu Kensington? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?