Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER
Domy gwiazd

Pippa Middleton kupiła dom z 30 pokojami tuż obok nowej posiadłości księżnej Kate

W Berkshire droższy od niego jest tylko zamek w Windsorze!

Marta Cieplak 14 lipca 2022 16:30
Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER

Pippa Middleton urodziła córeczkę kilka tygodni temu, ale media w Wielkiej Brytanii donoszą, że zamiast odpoczywać po trzecim porodzie, siostra księżnej Kate właśnie się przeprowadza. 38-latka wraz z mężem zdecydowali, że zamieszkają w Berkshire, gdzie osiedli jej rodzice i gdzie niedługo przeprowadzą się prawdopodobnie także księżna Kate z księciem Williamem oraz dziećmi. Jednak Pippa Middleton zdecydowała się na posiadłość, której cena zwala z nóg!

ZOBACZ TAKŻE: Książę William i księżna Kate wyprowadzają się z Kensington Palace. Dlaczego uciekają z Londynu?

Nowy dom Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa w Berkshire

Pippa Middleton wraz z mężem postanowili opuścić swój dom w Londynie i wybrali życie w dużo spokojniejszej okolicy pełnej zieleni. Nie bez znaczenia jest także fakt, że matka młodej mamy mieszka zaledwie 20 minut drogi od nowej posiadłości, więc będzie mogła pomagać w opiece nad dziećmi. A to szczególnie ważne w momencie, gdy córeczka jest jeszcze bardzo mała i wymaga ciągłej uwagi. A Caroline Middleton słynie z tego, że uwielbia spędzać czas z wnukami. Teraz będzie mogła to robić jeszcze częściej! Częściej zapewne widywać się będą też same siostry Middleton, które mają niezwykle bliską relację.

Pippa Middleton z księżną Kate ma trybunach
Fot. East News

Państwo Matthews zamieszkają w wiktoriańskim domu, który został wystawiony na sprzedaż w tajemnicy – nie pojawił się nawet oficjalnie na rynku nieruchomości. Podobno zapłacili za niego aż 15 mln funtów, czyli ponad 80 mln złotych! Rezydencja ma 30 pokoi, ogromny teren i zjawiskowy ogród. Eksperci twierdzą, że posiadłość jest warta tak dużo, bo przeprowadzono w niej niedawno wartą kilkanaście milionów funtów renowację. I podobno przewyższa standardem i udogodnieniami wszystkie posiadłości w okolicy należące do brytyjskiej rodziny królewskiej. Więcej wart jest jedynie zamek w Windsorze, w którym aktualnie mieszka królowa Elżbieta II.

ZOBACZ TAKŻE: To on skradł serce młodszej siostry księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Brytyjskie media podają, że na razie nie wiadomo, czy para zdecyduje się sprzedać swój wart 17 milionów dom w Londynie, czy zostawi go jako wygodną bazę w stolicy. W końcu James Matthews na pewno będzie musiał tam bywać regularnie. Czas pokaże. My tymczasem czekamy na zdjęcia nowej posiadłości Pippy Middleton, bo na razie są one owiane tajemnicą.

Pippa Middleton z mężem
Fot. East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.