Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
domy gwiazd

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie. To się nazywa luksus!

Apartament dziennikarza utrzymany jest w minimalistycznym klimacie…

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2021 14:30
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel chroni swoją prywatność, dlatego nieczęsto mamy okazję zajrzeć do jego życia. Także w mediach społecznościowych jest oszczędny w pokazywaniu swojego świata. Zagrożenie koronawirusem i przymus pozostania w domu odmienił jedna trochę sytuację. Dziennikarz, podobnie jak inne gwiazdy, wykorzystuje media społecznościowe do częstszego kontaktu z fanami! 

Zobacz także: Tomasz Kammel poparł plakaty organizacji wspierających

Apartament Tomasza Kammela w Warszawie

Mieszkanie jest przestronne, utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym klimacie. We wnętrzach dominują jasne kolory. Zachwyca kuchnia z ogromną wyspą. W salonie doskonale prezentują się wygodne duże kanapy i mnóstwo półek z książkami. Całe mieszkanie utrzymane jest w stonowanych kolorach, a jedynie łazienka wykończona została w nieco mniej minimalistycznym klimacie. 
 

Jak wygląda mieszkanie Tomasza Kammela?

Co jeszcze wiemy o apartamencie Kammela? W wywiadzie do marcowego wydania magazynu „VIVA!” z 2020 roku prezenter zdradził naszej dziennikarce Katarzynie Pytlakowskiej, że mieszkanie położone jest na wysokim piętrze: „Całe życie mieszkałem na 10., z krótkim epizodem na 24. piętrze. Ale nadal mieszkam wysoko i ciągle w tym samym mieszkaniu”.

Na szczególną uwagę zasługuje siłownia w mieszkaniu Kammela. Trzeba  przyznać, że wyposażoa jest naprawdę profesjonalnie! Prezenter zaaranżował ją w lutym tego roku - brak możliwości treningów na profesjonalnej siłowni, które w pandemii są zamknięte był zapewne dodatkową motywacją do stworzenia własnej siłowni. Szczegóły projektowania siłowni Kammel zdradził niedawno na swoim profilu na Instagramie: 

Długo oczekiwany dzień nadszedł:) Otworzyłem siłownie. Znajduje się w pokoju za kuchnią i jest bardzo... ciasna, ale własna.

Zobacz także: Tomasz Kammel zaskoczył fanów

 

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie
Fot. Instagram: @tomaszkammel

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?