Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
domy gwiazd

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie. To się nazywa luksus!

Apartament dziennikarza utrzymany jest w minimalistycznym klimacie…

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2021 14:30
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel chroni swoją prywatność, dlatego nieczęsto mamy okazję zajrzeć do jego życia. Także w mediach społecznościowych jest oszczędny w pokazywaniu swojego świata. Zagrożenie koronawirusem i przymus pozostania w domu odmienił jedna trochę sytuację. Dziennikarz, podobnie jak inne gwiazdy, wykorzystuje media społecznościowe do częstszego kontaktu z fanami! 

Zobacz także: Tomasz Kammel poparł plakaty organizacji wspierających

Apartament Tomasza Kammela w Warszawie

Mieszkanie jest przestronne, utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym klimacie. We wnętrzach dominują jasne kolory. Zachwyca kuchnia z ogromną wyspą. W salonie doskonale prezentują się wygodne duże kanapy i mnóstwo półek z książkami. Całe mieszkanie utrzymane jest w stonowanych kolorach, a jedynie łazienka wykończona została w nieco mniej minimalistycznym klimacie. 
 

Jak wygląda mieszkanie Tomasza Kammela?

Co jeszcze wiemy o apartamencie Kammela? W wywiadzie do marcowego wydania magazynu „VIVA!” z 2020 roku prezenter zdradził naszej dziennikarce Katarzynie Pytlakowskiej, że mieszkanie położone jest na wysokim piętrze: „Całe życie mieszkałem na 10., z krótkim epizodem na 24. piętrze. Ale nadal mieszkam wysoko i ciągle w tym samym mieszkaniu”.

Na szczególną uwagę zasługuje siłownia w mieszkaniu Kammela. Trzeba  przyznać, że wyposażoa jest naprawdę profesjonalnie! Prezenter zaaranżował ją w lutym tego roku - brak możliwości treningów na profesjonalnej siłowni, które w pandemii są zamknięte był zapewne dodatkową motywacją do stworzenia własnej siłowni. Szczegóły projektowania siłowni Kammel zdradził niedawno na swoim profilu na Instagramie: 

Długo oczekiwany dzień nadszedł:) Otworzyłem siłownie. Znajduje się w pokoju za kuchnią i jest bardzo... ciasna, ale własna.

Zobacz także: Tomasz Kammel zaskoczył fanów

 

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie
Fot. Instagram: @tomaszkammel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.