Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
domy gwiazd

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie. To się nazywa luksus!

Apartament dziennikarza utrzymany jest w minimalistycznym klimacie…

Redakcja VIVA! 10 kwietnia 2020 15:30
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel chroni swoją prywatność, dlatego nieczęsto mamy okazję zajrzeć do jego życia. Także w mediach społecznościowych jest oszczędny w pokazywaniu swojego świata. Zagrożenie koronawirusem i przymus pozostania w domu odmienił jedna trochę sytuację. Dziennikarz, podobnie jak inne gwiazdy, izoluje się w domowym zaciszu, a media społecznościowe to dla niego, tak samo jak dla nasz wszystkich, jedyne okno na świat! Kammel wziął ostatnio udział w live Domówka u Dowborów, organizowanym na Instagramie przez Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską. W nagraniu możemy zajrzeć do wnętrz apartamentu Kammela. Kolejną okazją do zobaczenia mieszkania dziennikarza było nagranie, które Tomasz opublikował na swoim feedzie na Instagramie.

Apartament Tomasza Kammela

Mieszkanie jest przestronne, utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym klimacie. We wnętrzach dominują jasne kolory. W salonie zachwycają wygodne duże kanapy i mnóstwo półek z książkami. Podobno całe mieszkanie utrzymane jest w stonowanych kolorach, a jedynie łazienka wykończona została na czerwono!

Co jeszcze wiemy o apartamencie Kammela? W wywiadzie do marcowego wydania magazynu „VIVA!” prezenter zdradził naszej dziennikarce Katarzynie Pytlakowskiej, że mieszkanie położone jest na wysokim piętrze: „Całe życie mieszkałem na 10., z krótkim epizodem na 24. piętrze. Ale nadal mieszkam wysoko i ciągle w tym samym mieszkaniu”.  

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie
Fot. Instagram: @tomaszkammel

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.