VIVA! VIDEO

Ten Dzień Ojca może być inny niż wszystkie. Zobacz, jak świętuje go Rafał Maślak

Wpadł na pomysł, żeby swojemu tacie pokazać Warszawę z lotu ptaka!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 22 czerwca 2021 16:25

Kiedyś to ojciec uczył nas świata i pomagał przełamywać słabości. Dziś, gdy jesteśmy dorośli, role czasem mogą się odwrócić. To my możemy wywołać emocje, których tata wcześniej nie zaznał, bo się bał, bo wstydził się przyznać, że chce, lub w ogóle nie przyszło mu do głowy, że może spróbować czegoś nowego. Tym tropem poszedł Rafał Maślak, szykując dla swojego taty wyjątkową niespodziankę z okazji Dnia Ojca. Zabrał go na wyjątkowy lot widokowy nad Warszawą, który był dodatkowo wielkim przeżyciem, bo tata Rafała nigdy wcześniej nie leciał samolotem!

Fot. Fot. ECS

Super prezent, ale nie wiem, czy ja dam radę!  - taka była pierwsza reakcja taty Rafała po otwarciu koperty, którą tuż przed lotem wręczył mu syn.

Okazało się, że piętnastominutowy lot nad Warszawą był bezpieczny i komfortowy nawet dla osoby, która dotąd bała się latać. Obaj panowie z podziwem oglądali miasto z lotu ptaka, ciesząc się widokami i przyjemną atmosferą. 

O wszystko zadbała Goldwings Flight Academy, której przedstawicielem tego dnia był Mikołaj Stolarski, koordynator szkolenia i lotów widokowych Goldwings Flight Academy. Rafał i jego tata skorzystali z oferty Lot Widokowy nad Warszawą.

Fot. Fot. ECS

Możesz sobie na liście rzeczy spełnionych odhaczyć latanie! - powiedział Rafał, kiedy obaj wysiedli z samolotu.

Podarowanie przeżycia było świetnym pomysłem - takie wydarzenie jest oryginalne i na długo zostaje w pamięci, tworząc niepowtarzalne wspomnienia. Zainspirował cię pomysł Rafała? Również możesz go zrealizować!

Fot. Fot. ECS

Jak to działa?

Z okazji Dnia Ojca chcesz podarować tacie podobne przeżycie? A może wiesz, że marzy o czym innym? Dzięki marce Super Prezenty dopasujesz prezent na miarę! 

W ofercie znajdziesz atrakcje, dzięki którym twój tata:

  • wsiądzie do Ferrari, Lamborghini, Porsche czy McLarrena i po raz pierwszy w życiu rozpędzi się do ponad dwustu km/h
  • zmierzy się ze skokiem z wielkiej wysokości. Bungie? Proszę bardzo. Ale można wznieć się jeszcze wyżej i skoczyć ze spadochronem
  • będzie miał okazję szybować w przestworzach. Lot paralotnią będzie dla niego fantastycznym przeżyciem, a lot balonem przeniesie go w styl retro
  • może zmierzyć się z wyzwaniem i sprawdzić swoją celność na strzelnicy
  • zje kolację w ciemności, spróbuje dobrych alkoholi lub uda się w rejs połączony z kolacją.

To tylko część z dostępnych super prezentów. Pomysłów na obdarowanie taty z okazji jego święta jest tak wiele, jak marzeń i osobowości. Sądzisz, że ich spełnienie jest bardzo drogie? Wcale nie! Wszystkie atrakcje kosztują naprawdę niewiele więcej niż kilka par skarpet i elegancki krawat. Przekonaj się, że spełnianie marzeń nie musi kosztować fortuny. Tu liczy się pomysł, a reszta jest w zasięgu ręki.

Rafał Maślak naprawdę zaskoczył swojego tatę. Możesz zrobić to samo, bo we wszystkich głębokich relacjach chodzi o emocje, a prezenty nie muszą być banalne. Oferta firmy Super Prezenty dotyczy nie tylko Warszawy, ale wielu miast w Polsce – od Trójmiasta, przez Olsztyn, aż po Bydgoszcz, Poznań i Wrocław, a także mniejsze miejscowości. Vouchery na atrakcje ważne są przez rok, więc z łatwością wybierzecie dla siebie dogodny termin realizacji wybranych atrakcji. Świętujecie razem i bawcie się dobrze. Niech ten Dzień Ojca będzie niezapomniany dla was tak samo, jak jest dla Rafała Maślaka i jego taty.

Artykuł powstał z udziałem marki Super Prezenty

 

 

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?