Co działo się za zamkniętymi drzwiami willi w Calabasas?

Redakcja Viva! 3 czerwca 2020 19:30

Siostra sławnej Kim Kardashian, Kylie Jenner choć ma zaledwie 22 lata, już dorobiła się prawdziwej fortuny! Zanim Kylie Jenner skończyła 18 lat uruchomiła w 2015 roku linię kosmetyków Kylie Cosmetics. Jej pierwszym domem, który kupiła za własne pieniądze była ta imponująca willa Calabasas. Tu obmyślała swój biznes. Tu ukrywała się przed światem gdy była w ciąży z córeczką Stormi Webster w 2017 roku.

Rezydencja w stylu toskańskim właśnie ponownie trafiła na rynek za 3,6 miliona dolarów. To znacznie więcej niż 2,7 miliona dolarów, które Jenner zapłaciła za swój dom. Nowa kowta sprzedaży jest też wyższa od tej, którą Kylie otrzymała w 2017 roku, kiedy sprzedała rezydencję za 3,15 miliona dolarów.

Pierwszy dom Kylie Jenner w Calabasas

Nad projektem pierwszego domu Kylie pracował słynny designer wnętrz Jeff Andrews. Pokoje urządzone są w unikatowy sposób. Dom składa się z pięciu pokoi i sześciu łazienek. Szósty pokój Jenner przekształciła w tzw. glam room z lustrzanymi ścianami, oświetloną toaletką i designerskimi komodami. W domu przeważają ciemne drewniane podłogi i jasne ściany.

Część bawialna, znajdująca się na drugim piętrze, jest jednym z centralnych elementów rezydencji, z wydzieloną częścią wypoczynkową, imponującą monochromatyczną łazienką i garderobą. Do rozrywkowych udogodnień w rezydencji należą zadaszona loggia, basen i spa, przestrzeń do grilla i bar na powietrzu. Jenner sprzedała dom, by przeprowadzić się do kompleksu Holmby Hills. Jej nowa rezydencja kosztowała aż 36,5 miliona dolarów! I choć pierwszy dom Kylie był dużo mniej warty, nie można przecenić wartości emocjonalnej, jaką ma dla gwiazdy. Zobaczcie, jak wygląda w środku willa w Calabasas! 

1/5
dom-kylie-jenner-na-sprzedaz-7
Copyright @THE AGENCY
1/5

Z salonu na taras prowadzą duże francuskie okna.

2/5
dom-kylie-jenner-na-sprzedaz-6
Copyright @THE AGENCY
2/5

Ciemna drewniana podłoga kontrastuje z jasnymi ścianami w sypialni. Welurowe szezlongi nadają pomieszczeniu klimatu glamour.

3/5
dom-kylie-jenner-na-sprzedaz-5
Copyright @THE AGENCY
3/5

O takiej garderobie na buty marzy chyba każda kobieta! Ciekawy układ pokoju sprawia, że nawet to pomieszczenie ma designerski charakter.

4/5
dom-kylie-jenner-na-sprzedaz-4
Copyright @THE AGENCY
4/5

W toalecie ścianę zdobi tapeta we wzór czaszek. Odważne rozwiązanie!

5/5
dom-kylie-jenner-na-sprzedaz
Copyright @East News
5/5

Dawny dom Kylie znajduje się na zamkniętym osiedlu w Calabasas.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.