Te wnętrza to majstersztyk! Kto je zaprojektował?

Barbara Łubko 8 lutego 2019 14:00

Odkąd klan Kardashian/Jenner rozpoczął współpracę z uznanym projektantem wnętrz Martynem Lawrencem Bullardem, domy słynnych sióstr stały się prawdziwymi arcydziełami! Niedawno mogliśmy podziwiać gustownie urządzoną posiadłość Kourtney Kardashian. Teraz to Kylie Jenner na łamach magazynu Architectural Digest postanowiła pokazać światu wnętrza swojej willi. 21-letnia gwiazda-milionerka, której majątek wyceniany jest na niemal miliard dolarów, mogła zdecydować się na prawdziwie luksusowe rozwiązania podczas pracy nad domem. Kylie oczywiście pracowała z Bullardem. 

„Powiedziałam Martynowi, że chcę mieć świeży, zabawny klimat pasujący do tego, jak się czuję. Kolor był niezbędny. Uwielbiam różowy i bardzo chciałam go w swoich wnętrzach!”, zdradziła Jenner w wywiadzie dla AD. Wnętrza domu Kylie nawiązują do jej urodowego imperium! Na przykład w jadalni skórzana tapicerka na krzesłach była barwiona na zamówienie, aby pasowała do kolorów z kolekcji szminek Kylie, od bladoróżowego do głębokiego odcieniu różu. Czas zajrzeć do środka tego niesamowitego domu!  

Jak wygląda dom Kylie Jenner?

1/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
1/7

Wnętrza domu Kylie Jenner w magazynie Architectural Digest

Kiedy rozpoczynaliśmy ten projekt, Kylie nie była nawet na tyle dorosła, by pić legalnie. To był jej pierwszy naprawdę dorosły dom "- zdradził Bullard. Teraz dom Jenner możemy podziwiać w najnowszym wydaniu magazynu Architectural Digest! 

2/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
2/7

W połowie prac nad domem Jenner dowiedziała się, że będzie miała dziecko z raperem Travisem Scottem. Oczywiście projekt musiał ulec pewnym zmianom, czyli stworzenia pokoju dziecięcego i pokoju zabaw. „Stormi zdecydowanie przejęła dom swoimi zabawkami” - śmieje się dziś Jenner.

3/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
3/7

Pokój bawialniany w domu Kylie Jenner

W domu nie tylko mała Stormi świetnie się bawi… W luksusowym pokoju bawialnym Jenner i jej goście mogą kołysać się na hamaku Jima Zivica zawieszonym pod sufitem (jego cena to 48 000 dolarów!).

4/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
4/7

Garderoba Kylie Jenner

„Szafy i glam room to dla mnie bardzo osobista przestrzeń. Przy projektowaniu skupiałam się na każdym szczególe, nawet rozmiarze szuflad. Dzięki temu pasują do konkretnych rzeczy i ubrań. Spędzam dużo czasu w tych pokojach, więc musieliśmy się upewnić, że są idealne", przyznaje Kylie. 

5/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
5/7

Jadalnia Kylie Jenner

„Wszystko odzwierciedla osobowość Kylie” - mówi w wywiadzie dla AD Martyn Lawrence Bullard, odnosząc się do jedwabnych ekranów Damiena Hirsta „I Love You”, które zdobią jadalnię.

6/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
6/7

Salon Kylie Jenner

W części wypoczynkowej głównej sypialni osiem wydruków Damiena Hirsta zdobi ścianę nad kanapą zaprojektowaną przez Bullarda. Krzesła są także autorstwa Bullarda. 

7/7
dom Kylie Jenner
Copyright @Instagram.com/kyliejenner
7/7

Pokój do relaksu w domu Kylie Jenner

W tym pokoju neonowa instalacja Tracey Emin i trio litografii Andy'ego Warhola zwisają nad starą kanapą Milo Baughmana. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.