VIVA! VIDEO

Sięgaj po marzenia! Rozwijaj swoje pasje i nie bój się ryzykować

W dążeniu do celu pomoże ci smartfon Huawei nova 9!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 28 października 2021 09:31

Marzenia pozostają jedynie nieuchwytnymi myślami, jeśli nie zdecydujemy się o nie zawalczyć. To właśnie siła do działania sprawia, że podejmujemy kolejne kroki i dążymy do wyznaczonych celów – prywatnych i zawodowych. Często łączą się one, tak jak w przypadku naszej bohaterki – jej pasja do projektowania ubioru może przecież przerodzić się w pełnowymiarową pracę!

Fot. ECS

Internet to świetne źródło wiedzy. Poszukiwanie inspiracji i wskazówek jak wykonać kolejne kroki przy projektowaniu ubioru można mieć zawsze pod ręką. Dlatego też nieodłącznym towarzyszem każdego pracowitego dnia Kingi jest smartfon Huawei nova 9. Prosty w obsłudze, intuicyjny i designerski telefon to pomoc w codziennych działaniach – od koncepcji, aż po efekt końcowy.

Design i technologia – Huawei nova 9

Marka Huawei połączyła dwa, na pozór odrębne, światy. Stylowy i bardzo designerski smartfon to jednocześnie narzędzie pozwalające w szybki, łatwy i efektywny sposób korzystać z Internetu, przechowywać dane, robić zdjęcia i filmy i dzielić się efektami swojej pracy w mediach społecznościowych. Brzmi świetnie, prawda?

Huawei nova 9 na pierwszy rzut oka zaskakuje minimalistycznym designem i ultrasmukłą konstrukcją o szerokości 7,77 mm oraz wadze zaledwie 175 gramów. Uwagę zwraca również unikalna, pierścieniowa konstrukcja modułu aparatów fotograficznych. Dostępny w dwóch kolorach – czarnym i opalizującym błękitnym, smartfon wyróżnia się na tle innych urządzeń i świetnie pasuje do kreatywnych osób, które zwracają uwagę na szczegóły i lubią otaczać się ładnymi przedmiotami.

Fot. ECS

Prosty w obsłudze smartfon pomoże w poszukiwaniu inspiracji i wskazówek w Internecie, ale jest również niezastąpiony w robieniu świetnych zdjęć! W nowym Huawei nova 9 zastosowano potężny system aparatów fotograficznych Ultra Vision wyposażony w cztery obiektywy, w tym główny z matrycą o rozdzielczości 50 MP. Obiektyw ten wyróżnia się też zastosowaniem dużego sensora o rozmiarze 1/1,56” oraz filtrem w układzie RYYB, dzięki czemu rejestrowane jest o 40% więcej światła w porównaniu do tradycyjnego filtra RGGB. Zdjęcia będą lepsze i znacznie prostsze w edycji – gotowe projekty Kinga fotografuje szybko i bez większych poprawek. Sprawnie wrzuca je na Instagram, a krótkie wideo ląduje na Tik Toku.

Fot. ECS

Kreatywność Kingi wspierana przez możliwości jej nowego smartfonu pozwala dziewczynie na osiąganie kolejnych sukcesów! Dołącz do niej, odkrywając swoje pasje z Huawei nova 9!

Artykuł powstał z udziałem marki Huawei

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.