Przesady noworoczne 2020
Fot. Canva
O tym się mówi!

Przesądy noworoczne! Wkrocz szczęśliwie w rok 2021!

Co zrobić, aby pech ominął nas szerokim łukiem?

Aleksandra Frankowska 31 grudnia 2020 12:27
Przesady noworoczne 2020
Fot. Canva

To już dziś - wyczekiwany przez wszystkich dzień przed Nowym Rokiem 2021. Mamy nadzieję, że lepszym, zdrowszym, łaskawszym i normalniejszym, niż dotychczas. I chociaż odliczamy już godziny, nim uda nam się wkroczyć w kolejną dekadę, to istnieją przesądy, które pozwolą nam być w Nowym Roku jeszcze szczęśliwszym. Wystarczy zastosować się do kilku z nich już 1.01.2021, a szczęście nie powinno nas opuszczać. Jakie to przesądy?

Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock

Czego nie powinno się robić 1.01.2021?

1. Nie bądź roztrzepany. Pierwsze imię jakie usłyszysz tego dnia, będzie imieniem Twojej drugiej połówki (oczywiście, jeśli nie jesteś w stałym związku!). 

2. Mówi się, że jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok. Postaraj się więc spędzić go kreatywnie, a nie leżąc w łóżku i ... lecząc kaca! Idź na spacer, zjedz coś pożywnego i sięgnij po ulubioną książkę lub serial.

3. Szczęście w 2021 roku przyniesie Ci fakt, że 1.01.2021 zjesz danie z kapustą. To chyba nic trudnego, prawda?

4. Wierzy się, że noworoczne śniadanie powinno zostać podane na talerzach w okrągłym kształcie. Sprawi to, że zamknięty zostanie poprzedni cykl i otworzy się zupełnie nowy.

5. Jeśli do Twoich drzwi w Nowy Rok zapuka mężczyzna z blond włosami, przyniesie Ci to ogromne szczęście. Jeśli zaś kobieta, może to przynieść pecha. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.