Przesady noworoczne 2020
Fot. Canva
O tym się mówi!

Przesądy noworoczne! Wkrocz szczęśliwie w rok 2022!

Co zrobić, aby pech ominął nas szerokim łukiem?

Aleksandra Frankowska 30 grudnia 2021 12:27
Przesady noworoczne 2020
Fot. Canva

To już jutro - wyczekiwany przez wszystkich dzień przed Nowym Rokiem 2022. Mamy nadzieję, że lepszym, zdrowszym, łaskawszym i normalniejszym, niż dotychczas. I chociaż odliczamy już godziny, nim uda nam się wkroczyć w kolejną dekadę, to istnieją przesądy, które pozwolą nam być w Nowym Roku jeszcze szczęśliwszym. Wystarczy zastosować się do kilku z nich już 1.01.2022, a szczęście nie powinno nas opuszczać. Jakie to przesądy?

ZOBACZ TEŻ: 10 najlepszych drinków na Sylwestra 2021!

Czego nie powinno się robić 1. stycznia 2022?

1. Nie bądź roztrzepany. Pierwsze imię jakie usłyszysz tego dnia, będzie imieniem Twojej drugiej połówki (oczywiście, jeśli nie jesteś w stałym związku!). 

2. Mówi się, że jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok. Postaraj się więc spędzić go kreatywnie, a nie leżąc w łóżku i ... lecząc kaca! Idź na spacer, zjedz coś pożywnego i sięgnij po ulubioną książkę lub serial.

3. Szczęście w 2022 roku przyniesie Ci fakt, że 1.01.2022 zjesz danie z kapustą. To chyba nic trudnego, prawda?

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak szybko dojść do formy po sylwestrowej imprezie?

4. Wierzy się, że noworoczne śniadanie powinno zostać podane na talerzach w okrągłym kształcie. Sprawi to, że zamknięty zostanie poprzedni cykl i otworzy się zupełnie nowy.

5. Jeśli do Twoich drzwi w Nowy Rok zapuka mężczyzna z blond włosami, przyniesie Ci to ogromne szczęście. Jeśli zaś kobieta, może to przynieść pecha. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.