James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Producentka serii o Agencie 007 nie wyklucza, że nowy James Bond będzie osobą niebinarną!

Co jeszcze wiemy o nowym filmie?

Aleksandra Frankowska 14 grudnia 2021 19:27
James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe

Dopiero co pożegnaliśmy Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda, a już krążą plotki o kolejnym filmie z serii o Agencie 007. Jedno jest pewne, Bond póki co nie zmieni płci, chociaż spekulacji było wiele. Producentka Barbara Broccoli zapytana o to, czy Bond może być osobą niebinarną, powiedziała, że tego nie wyklucza!

ZOBACZ TEŻ: James Bond i jego ikoniczne partnerki z filmów! Która była najbardziej stylowa?

Agent 007 będzie kobietą?

Ostatni James Bond, czyli Daniel Craig zakończył swoją przygodę z filmem w 2021 roku, pojawiając się w aż 5 produkcjach z całej serii. Fani wciąż zastanawiają się, czy w roli głównej pojawi się w końcu kobieta. Producentka serii wielokrotnie dementowała plotki o zmianie płci Bonda.

Tak, bo nie uważam, że powinniśmy kręcić filmy, w których kobiety grają mężczyzn.

ZOBACZ TEŻ: Jestem Bond. James Bond - Nie tylko Daniel Craig. Poznaj aktorów, którzy wcielili się w agenta 007

James Bond będzie osobą niebinarną?

Zapytana czy bierze pod uwagę scenariusz, w którym James Bond byłby osobą niebinarną, producentka reaguje z większym optymizmem.

Kto wie? Jestem otwarta na taki pomysł. Trzeba tylko znaleźć właściwego aktora – stwierdziła.

W dalszej części swojej wypowiedzi podkreśliła, że Bond wciąż będzie Brytyjczykiem. Jest to zapisane w jego DNA i nie podlega absolutnie żadnej dyskusji.

Musi być Brytyjczykiem. To nie podlega dyskusji – skwitowała.

Mówi się, że w 2022 roku fani poznają nazwisko aktora, który wcieli się w nową postać Jamesa Bonda. Kto wie, może i wówczas zostanie zdradzona informacja o jego orientacji.

Osoby niebinarne również w „And Just Like That”

Dopiero co mieliśmy okazję oglądać nowe odcinki kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście, gdzie poruszone zostały wątki o osobach niebinarnych. Pierwszy podczas zajęć Mirandy na uczelni, kiedy określiła pewną osobą konkretnym zaimkiem, a ta zapytała, po co ich używa. Drugi, kiedy Che, czyli szef Carrie z podcastu, w którym bierze udział, również odpowiedział o sobie i nieutożsamianiu się z żadną płcią. Zastanawiające jest czy to z uwagi na coraz głośniejsze mówienie o tym, wątek ten pojawia się również w filmach?

Gwiazdy, które przyznały, że są niebinarne

Coraz więcej gwiazd otwarcie mówi o tym, że nie identyfikuje się z żadną płcią, określając siebie jednocześnie jako osobę niebinarną. Wśród nich jest między innymi Emma Corin znana z serialu The Crown, Demi Lovato, Miley Cyrus, Elliot Page, Grimes czy grająca obecnie w And Just Like That (również osobę niebinarną) Sara Ramirez. 

TAGI #James Bond

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.