Whitney Houston
Fot. Scott Gries/ImageDirect
O tym się mówi!

Powstanie remake filmu "The Bodyguard". Wiadomo już kim będzie nowa Whitney Houston!

Wybór jest dość zaskakujący! A padło na...

Aleksandra Frankowska 30 września 2021 10:27
Whitney Houston
Fot. Scott Gries/ImageDirect

Świat żyje ostatnimi doniesieniami na temat przygotowań do stworzenia remarke filmu The Bodyguard, gdzie główne role zagrali nieżyjąca już Whitney Houston oraz Kevin Costner. Niesamowita historia miłości i sławy ponownie może zawitać na ekrany. Kogo będzie można zobaczyć w nowej obsadzie hitu sprzed lat? Okazuje się, że na tym polu podjęto już bardzo ważną decyzję.

CZYTAJ TEŻ: Uzależnienie od alkoholu, okaleczanie, omamy... Tak wyglądały ostatnie dni życia Whitney Houston

The Bodyguard – niesamowity hit filmowy z Whitney Houston

Premiera filmu The Bodyguard odbyła się w 1992 roku. Szybko stał się on hitem na całym świecie, a w główne role wcielili się tutaj Whitney Houston oraz Kevin Costner. To właśnie do tego filmu Houston nagrała swoje dwa największe przeboje: I have nothing oraz I will always love you.

Dziś, 30 lat po premierzy filmu wciąż nie milkną echa na temat stworzenia remarke'u filmowego hitu sprzed lat. Plan na jego powstanie jest niemal pewny, ponieważ wypowiadają się również osoby, które zamierzają zaangażować się w przedsięwzięcie.

ZOBACZ TEŻ: Film biograficzny o Whitney Houston ma ujawnić sensacyjne fakty

Remarke The Bodyguard – kto zastąpi Whitney Houston?

Zagraniczne media mówią, że wszystkie formalności zostały już załatwione. Sam scenariusz do filmu ma napisać Matthew Lopez. W rozmowie z magazynem Variety zdradził, że następczyni Houston już została wskazana:

To jest bardzo zabawne. Kiedy Warner Bros. zgłosił się do mnie z tym pomysłem, szybko powiedziałem, że jestem za, ale chciałem, aby głównym bohaterem była Latynoska. Zgodzili się na to! Było wiele spekulacji na temat tego, co wniosę do remake’u, a niektórzy zakładali, że będzie w tym gejowska historia. Zamiast skupiać się na znanej gwieździe, takiej jak ta, którą grała Whitney Houston, chodzi o młodą latynoską wokalistkę, która właśnie stała się sławna.

Remarke The Bodyguard – scenariusz

Lopez zdradził również, że nieco zmieni się fabuła filmu. Nie podał jednak konkretów, wszystko brzmi bardzo tajemniczo i jednocześnie interesująco.

Chodzi o to, jak zmieniło się jej życie, ponieważ stał się sensacją z dnia na dzień. W XXI wieku oznacza to, że natychmiast potrzebuje ochrony. Zależało mi na tym, aby skorzystać z okazji, by pokazać na ekranie latynoskie twarze i opowiedzieć ich historie w wielkim stylu.

Myślicie, że remake filmu The Bodyguard będzie takim samym hitem jak ten sprzed prawie 30-stu lat? Będziecie oglądać? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.